Ağustos Ayı Burç Yorumları

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
01.08.2017 06:28

Ağustos Ayı Burç Yorumları

-KOÇ BURCU-

Geçtiğimiz aylarda kendinizden tavizler veriyordunuz fakat bu Haziran Ayı'nda insanların olmasını istediği gibi değil, özünüzde nasılsa öyle davranacaksınız ! Yani bu ay için bir nevi kendi kimliğinize kavuşacağınız bir ay diyebiliriz. Kafanıza taktığınız aşk meselelerini de bir çok yönden halletmiş olacaksınız inşallah. Geçmişten süregelen sıkıntılarınızın ve açıkçası biraz da evhamlarınız artık yeni dönemde yerini kuş gibi hafif bir ruh haline bırakacak gibi gözüküyor. Ayın 12'sine kadar biraz sabretmeniz gerekse de 12'sinden sonra yavaş yavaş üzerinizden büyük yüklerin kalktığını hissedeceksiniz. Bazı kişileri affetme içgüdüsüne de hazır olun bakalım bu konuda ne kararlar alacaksınız. Her şeyi zaman gösterecek. Şanslı Günleriniz 14,18,21,23 ve 27 Ağustos.

-BOĞA BURCU-

Sahip olmadığınız şeyleri düşünmekten ziyade sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilmeniz gereken bir aydasınız sevgili Boğa'lar. Ve belki de bu ay sizin için hayatınıza çeki düzen verme noktasında kaçınılmaz bir ay! Çünkü artık kendinizi daha az üzmelisiniz! Bu zamana kadar üzdünüz de elinize ne geçti? Bunları iyice bir sorguladıktan sonra hayata yenilenmiş bir şekilde devam etmek size çok ama çok iyi gelecek. İsteseniz de istemeseniz de bu değişimin önünde durmanız zor gibi gözüküyor. Bazen kaderin sizi götürdüğü güzel yerlerin aksi yönünde yüzseniz de akıntı size daima götürmek istediği yere ulaştırır. O yüzden her şeyi sorgulamak yerine teslim olmaya bırakmalısınız. Çünkü siz oralarda her şeyi sorgulamak yerine teslim olmaya bakmalısınız. Çünkü sizi oralarda çok büyük süprizler bekliyor olabilir. Ağustos Ayı'nı yaşayın ondan sonrasını görürsünüz zaten. Şanslı günleriniz 5,7,11,19,20,21 Ağustos.

-İKİZLER BURCU-

Daha iyi anlayan, daha iyi anlatan ve haliyle daha iyi ilişkiler yaşayan bir İkizler olmaya hazır mısınız? Evet insanlar ile özellikle değer verdiğiniz insanlarla aranızdaki iletişim bu ay oldukça güçleniyor! Hatta bazen olayı çok daha fazla abartıp neşenin dibine vuracağınız günler bile çok yakın görünüyor. Bu ayın size çok iyi geleceğinden eminim ama probleminiz var; Can sıkıcı bazı kişiler kendilerini eğer size hatırlatmak isterlerse onlara tepkiniz oldukça sert olmalı ki neye uğradığını şaşırmalılar. Çünkü sizi suçlayan insanlara karşı tahammülünüz yok artık. Ve onlar eğer hayatınıza bir daha müdahil olmak isterlerse gereken cevabı almalılar. Bunu bir kenara not edin. 12-20 Mayıs arası aşk hayatınızda dalgalanmalar yaşamanız içten bile değil. Fakat siz yine de sağlam adımlarla ilerlemelisiniz. Çünkü gerek geçmiş tecrübeleriniz olsun gerekse mantık yönünden olsun artık hiçbir şeye balıklama atlamak yok! Şanslı günleriniz 9,10,16,19,23,27,29 günleridir.

-YENGEÇ BURCU-

Ağustos Ayı size gösterecek ki; siz değil türlü fedakarlıklar yaptığınız insanlar size muhtaç! Yani eğer size insanlar pişmanlıklarından bahsederlerse ve bazı geri dönüşler yaşarsanız hiç şaşırmayın sevgili Yengeç'ler. Tabi vereceğiniz kararlar tamamen sizin hayatta yaşadığınız tecrübelerle alakalı, ben burada size yalnızca çok iyi düşünün diye tavsiye verebilirim. Çünkü her birey kendi yaşadığını bilir. Bununla beraber yeni insanlarla da tanışmaya oldukça meyillisiniz. Karşınıza hiç beklemediğiniz veya hiç ummadığınız anda çıkan enteresan ve esrarengiz kişiler dikkatinizi çekecek gibi görünüyor. Uzun lafın kısası hayat biraz daha hareketleniyor sizin için. Bu tempoya ayak uydurmak zorundasınız yoksa koca bir yaz heba olur sevgili Yengeç'ler. Talihli günleriniz 14 Ağustos'dan sonraki günler. 21-23 Ağustos arası da sürprizlere dikkat.

-ASLAN BURCU-

Sevgili Aslan'lar bu ay mutlaka olduğunuzdan çok daha fazla uyanık olmak zorundasınız. Bazı insanların size vereceği tepkiler karşısında da güçlü durup onlara had bildirmek isteyebilirsiniz. Ayın 11'ine kadar şiddetin hayatınızda biraz arttığına şahit olursanız şaşırmayın ama 11'inden sonra yavaş yavaş daha çok aşk ve maddi meselelerle ilgilenen bir Aslan karşımızda olacak gibi gözüküyor. Geçtiğimiz zamanlarda yaşadığınız saçma sapan şeyler yüzünden Aşk'a yeteri kadar önem vermemiştiniz ama insanlarla 1-2 ay boyunca oldukça romantik bir Aslan görüneceğinizi de aklınızdan çıkarmayın. Karşınıza duygusal olarak bir çok fırsat çıkacak ama aklınızdaki kişiler bu fırsatı yaşamanıza engel de olabilir. O yüzden önce kafanızdaki kişileri ya bitirin ya da onlarla konuşun. Talihli günleriniz 16,17,20,29 ve 30 Ağustostur.

-BAŞAK BURCU-

Kime nasıl davranmanızı iyi düşünmeniz gereken bir aydasınız sevgili Başak'lar. Bazı insanlar bugünlerde yani Haziran Ayı'nın başlarında sizi özellikle strese sokmaya çalışabilirler. O'nlara mesela bana kalırsa fazla merhametli davranmanızı tavsiye etmem. Siz kimsenin stres topu değilsiniz. Neyse bu konu bir köşede dursun ben size asıl 9 Ağustos'tan sonra şaşırtıcı bir şekilde utangaç oluşunuzdan bahsedeyim. Yani utangaç olacakmışsınız gibi görünüyor. Özellikle çok fazla samimi olmadığınız insanlarla konuşurken ve bazen de birilerine içinizdeki bir şeyleri açıklarken çok ama çok fazla zorlanacaksınız. Bu durum sizi biraz gülünç duruma sokabilir ama sempatikliğiniz de zirve yapacak. Hem o ciddi duruşunuzdan biraz sıyrılmış olursunuz fena mı? Son olarakta bazı değerli kişiler sizden bazı konularda yardım isteyebilir. Onları yalnız bırakmayın. Şanslı günleriniz 6,9,18,22 ve 23 Ağustos.

-TERAZİ BURCU-

Tercihlerinizin hayatınızda çok fazla etkili olacağı Ağustos Ayı'na hoş geldiniz sevgili Terazi'ler. Hem duygusal anlamda hem de maddi anlamda bazı kararlar almak zorunda olabilirsiniz. Gerilmenize hiç gerek yok bu kararlar sizi çok daha hafif kılacak. Üzerinizdeki ağırlıkları atacakmışsınız gibi görünüyor. 19 Haziran ile 24 Haziran arasında çok daha önceden öğrenmeniz gereken bazı şeyleri de öğrenebilirsiniz. Bu durum biraz sizi sinirlendirecek olsa da uzun vadede bununda bir zararı olmayacak. Bazılarıyla aranızdaki ilişki doğu-batı ilişkisi. O yüzden ortak noktalar bulmakta zorlanıyorsunuz. Bazen siz O yüzden ortak noktalar bulmakta zorlanıyorsunuz. Bazen O kişilere aksi benzerse O kişiler size aksi geliyor. Bu meseleyi de kökünden çözmeniz gerekebilir. Dediğim gibi tercihleriniz hayatınızın seyrini değiştirecek o yüzden dikkatli olmalısınız.

-AKREP BURCU-

Uzun zamandır bugünleri bekliyordunuz sevgili Akrep'ler. Ve artık o günler geldi çattı. Artık önünüzü daha net görebileceğiniz adımları atmaya hazır olun. Kafanızdaki buğulu düşünceler ve sevdiklerinizle yaşadığınız bazı ufak tefek sorunlar ortadan kayboluyor! Daha net bir hayatı yaşayacağınızdan şüpheniz olmasın. Asli bir Akrep oluyorsunuz yeniden ve artık içinizden geldiği gibi davranacaksınız. Ve insanlar bu ayın 6'sından itibaren git gide size çok daha fazla hayran olacaklar gibi gözüküyor. Onlara o kadar kudretli o kadar güçlü görüneceksiniz ki sizin büyünüze kapılmaktan alıkoyamayacaklar kendilerini. Her şeyiyle güzel bir ay. Sadece kıskançlıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü sizin seveniniz kadar sizi kıskanan insanlar da bir hayli çok. Mazallah her şey güzel giderken kötü niyetli birisinin nazarı değer her şey tarumar olur. O yüzden maneviyatınıza da bir yandan güçlü tutmaya çalışmalısınız. Bu ay başlı başına talih o yüzden günleri yazmaya gerek yok.

-YAY BURCU-

Fevri çıkışlı bir Yay'dan daha oturaklı fakat aynı zamanda daha çok parlayan ve daha çok dikkat çeken, eskisiye göre çok daha olgun davranan bir Yay'a dönüşmeye hazır olun sevgili Yay'lar. Sizin pozitif enerjiniz herkesin malumudur fakat bu ay bunu çok daha fazla hissettireceksiniz gibi görünüyor. Kafanızda bazı düşünceler var ve artık eskiden olduğu gibi onları yarım bırakma gibi bir şey söz konusu olmayacak. Aynı zamanda bu ay size aşk'ın ve yeni tanışmaların da fazlasıyla açık olduğu bir zaman. Bazı tesadüflerle beraber hayatınızda bir şeylerin değiştiğini görebilirsiniz. Daha olgun ve daha vakur bir görünüş size çok ama çok şey katacağa benziyor. Ayın 4'ünden itibaren manevi olarak zaten bu pozitif havaya bürüneceksiniz inşallah. Her şey gönlünüzce olsun! Talihli günleriniz 10,15,17,21,23,25,26,28 Ağustos.

-OĞLAK BURCU-

Bazı kırgınlıkların son bulacağı bir ay olan Ağustos Ayı'na hoşgeldiniz sevgili Oğlak'lar. Aslında çok fazla asabi değilsiniz bu aralar ama yine de daha sakin ve daha sabırlı bir insan olacağınız için insanları daha iyi anlayacaksınız ve anlayış beraberinde dargınlıklar geride kalacak. Aslında biraz rutin bir ay gelecek ilk başlarda fakat 20'sinden sonra hayatınıza çok güzel heyecanlar dahil olacak gibi görünüyor. Sizi özleyen birilerinin olduğunu bilmelisiniz. Hatta bazıları belli etmeseler de içten içe size çok hayranlar. Bu zamana kadar ya korkularından ya da bekledikleri tepkiyi alamama korkularından size kendilerini açamadılar ama Ağustos Ayı'nda size açılabilirler hazır olun. Talihli günleriniz 20'sinden sonraki günler ama 13 Ağustos ta mühim bir gün olabilir not etmekte yarar var.

-KOVA BURCU-

Sizin yoktan yere canınızı sıkan, huzursuzluk çıkaran ve haddi olmadığı halde sizi eleştiren insanlarla tartışmak yerine onları hayatınızdan çıkarmayı isteyeceğiniz bir aya giriyorsunuz sevgili Kova'lar. Her boşluk dolar kaldı ki bazılarının yokluğu boşlukta değildir. Ya sizi anlayacaklar ya da artık hayatınızda olmayacaklar. Bu ay net bir şekilde bunu onlara belirtmeniz lazım. Bunların dışında 9 Ağustos sonrası içinizin içinize sığmayacağı kadar mutlu olacağınız gelişmeler yaşamanız içten bile değil. Kova burcu Ağustos Ayı'nı en bol süprizlerle karşılayacak olan burç. Bu yüzden hiç sıkılmayacağınızı söyleyebilirim. Bazı kötü niyetli insanların varlığını bertaraf ettiğiniz takdirde her şey tam manasıyla olumlu görünüyor. Tabi iş biraz da sizde! O yüzden akıllı ve radikal hareket etmenizde yarar var! Talihli günleriniz 9'undan sonra bol bol o yüzden spesifik olarak gün belirtmiyoruz.

-BALIK BURCU-

Herkesin mükemmel olmayacağını ve sizin zannettiğiniz kadar da iyi olmadığını anlayacağınız bir aya giriş yaptınız sevgili Balık'lar. Aslında bakarsanız aşk ve sağlık yönünden sizin için bereketli bir ay, yani hisleriniz oldukça diri ve taze, hatta çoğu zaman olduğunuzdan çok daha fazla romantik bir havaya bürünebilirsiniz Ağustos Ayın'da. Ama bununla beraber değer verdiğiniz insanların sizi hayal kırıklığına uğratması içten değil. Çünkü siz bir kişiyi sevince O'nu gözünüzde ister istemez mükemmelleştiriyorsunuz sonrasında mükemmel olmadığını anlayınca tipik bir Balık olarak çok üzülüyorsunuz. Önce kimsenin mükemmel olmadığı gerçeğini kabul edip ondan sonra yaşayacağınız güzel duyguları yaşamalısınız. Bir de özleyenleriniz var haberiniz olsun fakat bunlar ayın 16'sından sonra daha bir cesur olacağı için size 16'sından önce bir haber gönderemezler diye tahmin ediyorum! Talihli günleriniz 5,8,19,29 ve 30 Ağustos.


Yorumlar: