Aura - Birinci Adım: İnanın

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
14.12.2015 06:56

Aura - Birinci Adım: İnanın

Bir kadınla ilgili olarak, kaç kez, "Neden bu renk giysiler seçiyor ? Ona hiç gitmiyor" dediniz ? Ve kaç kez, başka bir kadın hakkında, "Bu giysiyle ne kadar güzel görünüyor. Tam ona göre bir renk; sanki bunun için yaratılmış." diye düşündünüz?

Her iki halde de siz aura'yı gördünüz, okudunuz. İlk kadın kendi aura'sıyla uyuşmayan renkte bir giysi içindeydi. İkinci kadına aura'sıyla uyumlu bir renk seçmişti.

"Ama" diyorsunuz, "ben hiç aura görmedim ki, yalnızca giysilerin renklerine bakıp sahiplerine yakışıp yakışmadıklarına karar verdim." Evet, buna kim itiraz edebilir? Herhalde biz değil.

Şimdi yeniden deneyin; olaya uyum sağlayıp ileriye doğru bir adım daha atın. Belki de giysinin kadınlardan birine yakışması renginin onun aura'sıyla uyum sağlamasındandı. Bilinçaltınız onunla ilgili bir şeyler sezip buna dayanarak, renk seçimini değerlendirmiş olabilir. Ya da önceden bir şeyler sezip buna dayanarak, renk seçimini değerlendirmiş olabilir. Ya da önceden bir şeyler fark ettiniz, sonra da onun giysisine baktınız. Düşünün ve bu savı kabullenmeye çalışın. Neden olmasın ? Yanıldıysanız kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Hem, kim bilir, ya haklıysanız?


Yorumlar: