Ay'a Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
26.07.2017 17:29

Ay'a Göre Burcunuz

Ay, duygularınızı, içinizdeki sizi, kendinizi güvende hissettiren şeyi açıklar. Sizlerde aya göre burcunuza bakabilirsiniz. İşte Ay'a göre burcunuz;

Koç Ayı: Duygularınız alev almıştır. Tutkulu, atılgan ve inatçısınızdır. Kendi eylemleriniz yere çakılmanıza sebep olur. Karar verme ve olayların akışına yardımcı olma becerinizle gururlanırsınız.

Boğa Ayı (yükselimde): Tartışmayı sevmezsiniz. Yalnız kalmaya ve özel anlarınız artık neyi kapsıyorsa orda kendinizi geliştirmeye ihtiyaç duyarsınız. Duygusal anlamda iyi olup olmadığınız duygusal bağlantılarınızın uyumuna bağlıdır.

İkizler Ayı: Değişim ve çeşitlilikten beslenirsiniz. Duygularınız durmadan gidip gelir, bazen kendinizi neyi neden hissettiğinizi çözümlemeye fazlaca kaptırıp ipin ucunu kaçırırısınız ama yine de kolayca adapte olma yetiniz size yol gösterecektir.

Yengeç Ayı(dignifiye): Güçlü aile bağlarınız vardır ve kendi dışınızdaki diğer insanları besleyip geliştirme ihtiyacı duyarsınız. Zaman zaman fazlasıyla pişik zaman zamanda sadece aski olursunuz. Duygusal meydan okumaları sevmezsiniz ve onları savuşturmanın yollarını ararsınız. 

Aslan Ayı: Genellikle heyecanlı bir yapıya sahipsinizdir. Hayata dair genel olarak iyimser ve neşelisinizdir. Üstünüze sahne ışıklarının düşmesini, yaptıklarınızın ve kim olduğunuzun bilinmesini seversiniz.

Başak Ayı: Duygularınız konusunda biraz ketum olma eğilimindesinizdir. Diğer insanlara yardım edebildiğiniz ve ayrıntıya verdiğiniz önemle iftihar edeceğiniz zaman mutlu olursunuz. Kişisel ilişkileriniz ve kendiniz konusunda aşırı eleştirel davranabilirsiniz.

Terazi Ayı: Düzensizlik sizi tedirgin eder. Kişisel çevrenizdeki uyumdan beslenirsiniz ve duygusal anlamda durumunuzun iyi olması için uyumlu ilişkilere ihtiyaç duyarsınız. Karşılıklı meydan okumalardan kaçınmak için yolunuzu bile değiştirirsiniz.

Akrep Ayı (düşüş konumunda): Duygularınız ve tutkularınız çok derinlere kök salmıştır. Ailenize ve sevdiğiniz insanlara karşı içten gelen bir sadakat hissedersiniz. Büyük bir gücünüz vardır ve kriz zamanı bu gücü devreye sokarsınız. Biri sizi hafife almaya çalışırsa bunu asla unutmazsınız.

Yay Ayı: Duygusal özgürlüğe ve bağımsızlığa ihtiyaç duyarsınız. Yabancı kültürler, iç dünyalar ya da uzak gelecek gibi sizi büyüleyen ne varsa inceleyebilmek için kendinize ait bir alan gerekir. Bunların hiçbiri sizin için önemli olan kişiyi daha az sevmenize sebep olmaz, sadece özgürlüğünüze ihtiyaç duyarsınız. 

Oğlak Ayı(zararlı konum): Duygusal anlamda güvende hissedebilmeniz için bir tür yapıya ihtiyaç duyarsınız. Duygusal olarak kimi insanların düşündüğü kadar ilgisiz değilsinizdir, sadece duygularınızı açığa vurmazsınız.

Kova Ayı: Merhametiniz insanlığın hepsini kapsar. Ev hayatınız sizin için önemlidir ama kesinlikle geleneksel anlamda değil. Hiçbir sınırı veya limiti tanımazsınız.

Balık Ayı: Bazen psişik bir sünger gibisinizdir, diğer insanların duygularını emer, hatta bu duygularını açığa çıkarırsınız. Merhametiniz bazen kolay aldanmanıza ve mantıksız davranmanıza sebep olur. Sanatsal duyarlılığınız güçlüdür.


Yorumlar: