Burçlar En Çok Neye Bağımlılar ?

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
26.08.2017 11:27

Burçlar En Çok Neye Bağımlılar ?

Her insanın ayrı bir burcu olduğu için bazı şeylere bağımlılıklarıda değişebiliyor. Kimi telefona kimide sevgiye bağımlı olabiliyor. Bu konumuzda, sizlere burçların neye karşı daha bağımlı olduğunu açıklayacağız. İşte burçlar en çok neye bağımlılar;

KOÇ BURCU

Koç burçları evindeki eşyalara çok bağımlıdır. Evinde bir eşya bozulsun, o eşyayı yapana kadar uğraşır ve olmazsa atar. Tabii atarken çok hüzünlü dakikalar geçirebilir. Eşyalar Koçlar için oldukça değerlidir.

BOĞA BURCU

Boğa burçları sevdiği insana aşırı derecede bağımlılık gösterebilirler. Bir ilişki bittiği zaman karalara bağlarlar. O kadar çok bağımlılık seviyeleri yüksektir Boğaların.

İKİZLER BURCU

İkizler burcundaki insanlar kesinlikle telefona bağımlıdırlar. Telefonu hayatlarından çıkarırsanız, yaşam enerjileri kalmaz ve kendilerini çok yalnız hissederler. Telefonlar İkizlerin tek ve en iyi bağımlılığıdır.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcunda ki bir insan ailesine, sevdiklerine karşı aşırı derecede bağımlıdır. Bir sevdiğinin canı yanarsa, sanki kendi canı yanıyormuş gibi hemen yardıma koşar. Yengeçler ailesine ve sevdiklerine oldukça bağımlıdır.

ASLAN BURCU

Aslan burcundaki insanlar işlerine bağımlı olmayı severler. Bir işte en iyisi olmak için çabalarlar ve bu yüzden kendini hırpalar. İşi bir Aslan için en büyük bağımlılığıdır. 

BAŞAK BURCU

Başak burçları paraya bağımlıdırlar. Para onlar için olmazsa olmazdır ve her zaman en çok nasıl para gelir diye düşünürler. Bir Başak burcundaki insanın paraya bağımlı olmaması oldukça şaşırtıcıdır.

TERAZİ BURCU

Terazi burcundaki insanlar alışverişi çok severler. Bu yüzden alışveriş bağımlıları olabilirler. Bazen o kadar fazla alışveriş yaparki paranın nereye gittiğini bile unutur.

AKREP BURCU

Aşka bağımlıdırlar. Aşık olduktan sonra Akrep burcunun gözü kararır ve sadece o aşk için bağımlı olur. Bir Akrebin hayatında aşk işleri yoksa o hayat onun için oldukça sıkıcıdır.

YAY BURCU

Yay burcunda ki insanlar sosyal medyaya bağımlıdırlar. Her türlü sosyal medya telefonlarında inmiş durumdadır. Her uygulamada en iyisi olmak isterler ve sürekli yorum atarlar. Yay burcu için bağımlılık son derece önemlidir.

OĞLAK BURCU

Şans oyunlarına olan bağımlılığı ile dikkatleri Oğlak burcunda ki insanlar çekiyor. Oğlak burcu için şans oyunları hem biraz kumar hemde eğlence amaçlıdır. Hayatlarından asla eksik etmezler ve bağımlılardır oyunlara.

KOVA BURCU

Kova burcunda ki insan için deniz bir bağımlılıktır. Yaz geldiğinde denize giderken o kadar çok mutludurlar ki bağımlı değil diyen hastadır. Kova burcu için deniz, kum, güneş tam bir bağımlılıktır.

BALIK BURCU

Balık burcunun en büyük bağımlılıkları arasında koku vardır. Kesilmiş çimen kokusu, ıslanmış toprak kokusu, yağmur kokusu onlar için harika bir şey dir. Koklamaktan asla sıkılmazlar.


Yorumlar: