Burçlar İlişkide Nasıldır ?

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
22.07.2017 13:17

Burçlar İlişkide Nasıldır ?

Burçlar ilişkiyi asıl götüren şeylerdir. Herkesin farklı karakteri vardır ve bu karakteri burçlar oluşturmaktadır. Peki burcunuza göre ilişkide nasılsınız ? İşte burçlara göre ilişkiler;

BALIK BURCU
Balık burcu ilişkilerinde çok fazla fedakarlık yapar. Aşk için herşeyi bırakabilir. Balık burcu ilişkide fedakarlılığıyla gözükür.

KOVA BURCU
Kova burcu ilişkide çok macera aramaktadır. Herkesle aynı ilişki olsun istemez. Herkesten farklı ilişkisi olsun isterler. Kova burcu ilişkide maceraperestliğiyle ön plana çıkıyor.

OĞLAK BURCU
Oğlak burcu ilişkide genellikle ciddi olur. Onun için ilişkiyle dalga geçmek, ilişkiyi aşşağılamak olmaz. Kova burcundaki insanlar bir ilişkiye gireceklerse çok fazla ciddi olurlar.

YAY BURCU
Yay burcuyla aşıksanız veya yay burcuysanız, sizde biliyorsunuz ki ilişki için çok fazla eğlence lazımdır. Yay burçları ilişkiye her zaman eğlence katar ve onunla birlikteyken sıkılmanız imkansız olur.

AKREP BURCU
Akrep burçları genellikle platonik aşık olurlar. Aşık oldukları yada birlikte oldukları biriyle asla ona karşı açık olamazlar. Bunun en önemli sebebi ise Akrep burcundaki insanlar çok gizlidir ve gizliliğinin kaybolmasını sevmezler. Akrep sevgiliniz varsa onu çözmek için çok uğraşacaksınız.

TERAZİ BURCU
Terazi burçları ilişkide süslü aşıktır. Bunu dememizin sebebi terazi burçları aşıkken çok çocuklaşabiliyor. Karşısındaki insanı gerçekten severse hiç bir zaman sıkılmaz ve her zaman ona karşı sevgisini gösterir.

BAŞAK BURCU
Başak burcu ilişkide her zaman mantığını konuşturur. Mantık demek başak burcu demek. İlişkiniz uzun süreliyse uzunca planlar yapar ve kafasında ilişkiniz hakkında birşeyler planlar. Başak burçları her zaman mantıklı aşık olmaktadırlar.

ASLAN BURCU
Aslan burcu aşık olduğu zaman etrafındaki herkes onun aşık olduğunu anlayabilir. Bunun sebebi aşık oldukları zaman şen şakrak olurlar. Aşk onlar için çok önemlidir. Aşk onları mutlu eder ve yaşama hayat verir.

YENGEÇ BURCU
Yengeç burçları duygusallıklarıyla bilinir. Eğer ilişkide yengece yanlış bir hareket yaparsanız hemen üzülür. Olmadık nedenlerede üzülmektedir. Yengeç burcu çok duygusal bakar aşka.

İKİZLER BURCU
İkizler burcu çok enerjik olmasıyla bilinmektedir. Aşkta ise çok meraklıdır. Sevgilisinin geçmişini, onunla beraber geleceğini düşünmeden edemez. İkizler burcu aşkta çok meraklı olmasıyla bilinmektedir.

BOĞA BURCU
Boğa burcu ilişkide sabır küpüne dönebilir. Örneğin ilişkinizde mesafeler var ise o mesafeler kısalana kadar bekler. Boğa burcu çok sabırlı bir ilişki içindedir ve bu sabrını hiç bir şey sınayamaz.

KOÇ BURCU
Koç burcu için aşk çok önemlidir. Koç burçları aşk sırasında gözlerini hiç bir şey görmez. Onlar için önemli olan ilişkidir. Gerekirse ailesini bile karşısına alabilir koç burçları. Koç gözü kara aşıklardandır.


Yorumlar: