Burçlara Göre Renkler

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
29.06.2017 11:15

Burçlara Göre Renkler

Burcunuzun rengini biliyor musunuz ? Burcunuzun rengini öğrenmek için makaleyi okuyun!

Koç burcu: Savaşçı Mars’ın yönettiği Koç burcu insanlar  için en önemli renk kırmızıdır. Kırmızının farklı tonlarıda koç burcunun aynı şekilde favori rengidir.

Boğa burcu: Bolluğun kraliçesi olan Venüs’ün yönetimindeki Boğa burcuna sahip olan insanların rengi yeşildir. Yeşil rengi, Boğaların en sevdiği güveni, doğayı ve parayı temsil etmektedir.

İkizler burcu: Zekayı ve hareketliliği temsil eden Merkür, İkizler burçlarına sahip olan insanların yöneticisidir. İkizler burcuna sahip olan insanlar çok enerjik ve gülümserdir. İkizler burcunun renkleri  gümüş, mavi, gri ve sarıdır.

Yengeç burcu: Zarafet ve temizlik, anaçlık timsali Ay, yengeç burcu insanların yöneticisidir. Yengeç burçlarına sahip olan insanların rengi  beyaz ve krem rengidir.

Aslan burcu: Güçlü güneşin yönetiminde olan Aslan burcu tıpkı gezegeni gibi sarı, turuncu ve kırmızı renkleri Aslan burcunundur. Ayrıca gezegenleri gibi diğer parlak renklerde aslan burcuna uygundur.

Başak burcu: Temiz, detaycı ve sağlıklarına titizlenen kişiler olan Başak burçları için yeşil tonu gayet uygundur. Ayrıca mavi, kahverengi ve gri renkleri yöneticileri olan Merkür’den dolayı Başak burcunun renkleridir.

Terazi burcu:  Venüs’ün yönetimindeki bu zarif Yengeç burcu için ideal renkler pembe, gül rengi ve gök mavisidir. Yeşilin açık ve koyu tonlarıda teraziye hitap eder. 

Akrep burcu: Pluto’nun güçlü manyetik etkisi altında olan Akrep burçları için en önemli renkler siyah ve laciverttir. Ayrıca koyu kırmızı, şarap rengi Akrepler için önemli bir farklı renktir.

Yay burcu: Jüpiter’in güzel elektriği  etkisinde kalan Yay burcuna sahip olan insanlar için lila, leylak ve mor renkleri vazgeçilmezdir. Yay burcu için bir diğer önemli renk ise mavidir.

Oğlak burcu: Disiplinli Satürn’ün yönetimindeki Oğlak burcu olan insanlar daha çok ciddi renkler seçmektedirler. Siyah ve koyu kahverengi Oğlak burcunda ki insanların en önemli renklerindendir. Oğlak burcunun diğer iki rengi ise mavi ve gridir.

Kova burcu: Elektriğin ve dehanın yöneticisi olan Uranüs gezegeni, Kova burcununda yöneticisidir. Oğlak burcunun istisnasız en önemli rengi elektrik mavisidir.

Balık burcu: Okyanusları ve düşleri yöneten Neptün, Balık burcuna sahip olan insanlarıda yönetir. Balık burcuna sahip olan insanlar Yeşil, deniz mavisi ve beyaz renklerine uygundurlar.Yorumlar: