Burçların Aşk Hayatı Nasıl

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
13.11.2017 23:16

Burçların Aşk Hayatı Nasıl

Her insanın burcuna göre farklı karakterler oturduğundan aşk hayatı hep tuhaf geçer. Aşk hayatına ya birileri karışır ya çok kıskanç olur yada çok sevecen. Bu herkese göre değişiklik gösteriyor. Bu konuda sizin burcunuzun aşk hayatının nasıl olduğunu söyleyeceğiz. Birçoğunuz kabul etmesenizde gerçek şeyi öyle olabilir... Aşk hayatından açıldığına göre şimdi burçları tek tek yazmaya başlayalım. İşte burçların aşk hayatı;

KOÇ BURCU

Aşkını karşısındakiyle yaşamak ister fakat karşısındaki insanın yakın bir arkadaşı yada ailesi her zaman aşklarının içine girer.

BOĞA BURCU

Boğaların aşkı sırılsıklam olabiliyor bazen. Onların aşklarını görenler gerçekten kıskanıyor. Boğalar iyi sever.

İKİZLER BURCU

İkizler burcunun karşısındaki insan eğer biraz sıkıcı olursa bile o ilişki sorunlu geçer. İkizlerin karşısındaki ikizler gibiyse aşkı harika olur.

YENGEÇ BURCU

Yengeçlerin duygusallığı, romantikliği karşısındaki insanı adeta dünyanın en şanslı insanı yapar. Yengeç bir sevgiliniz varsa çok şanslısınız.

ASLAN BURCU

Aslanlar her zaman aşklarına öne çıkmayı sever. Eğer karşısındaki insan Aslan burcundan daha baskınsa o ilişkide sorunlar olabilir.

BAŞAK BURCU

Başak burcu sevgilisiyle beraber sorunsuz bir ilişki yaşamak ister. Onun için huzur en önemlisidir ve bu yüzden huzur verecek insanla çok mutlu olur.

TERAZİ BURCU

Teraziler ilişkilerinde saygıya çok önem verir ve saygı olmazsa ilişki olmaz. Bundan dolayı Terazilerin aşkı saygılı olmalıdır.

AKREP BURCU

Akreplerin ilişkisinde kıskançlık olmazsa olmazlardandır. Kıskanç bir akrep ilişkide her zaman üzülen olur. Kısaca Akrepin ilişkisi kıskançlıklarla doludur.

YAY BURCU

Yayların ilişkisinin hep mutlu geçmesini isterler. Karşısındaki insanla mutluysa gerçekten dünyanın en mutlu insanı olur fakat mutsuzsa o ilişkiden hayır gelmez.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu ilişkide genellikle sakin bir yapıdadır. Bu sakinliği bazen karşısındakini delirtsede o böyle olmayı çok seviyor. Oğlakla sevgili olacaksanız sakin bir ilişki geçireceğinizi unutmayın.

KOVA BURCU

Kovalar ilişkide her zaman yenilik isterler. Bu yenilikler onu mutlu edecek şekilde olmalıdır. Artı olarak Kova burçları ilişkide cinselliğe çok açıktır. Karşısında ona yetecek insan olmazsa Kovalar sorunlu ilişki geçirebilir.

BALIK BURCU

Balıkların ilişkisi hep ateşli geçer. Bir ilişkideyse ve karşısındaki insanla gerçekten mutluysa o ilişkide acayip güzel şeyler yaşanır. Bu yüzden Balığa sevginizi verin 10 katıyla geri alın. 


Yorumlar: