Burçların Korkutucu Özellikleri

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
04.07.2017 04:51

Burçların Korkutucu Özellikleri

Genelde yorumlarınızdan hep iyi bahsedilmiştir. Bu sefer sizin burcunuzun görünmeyen yüzünü yorumlayacağız.

KOÇ BURCU = Egonun en çok olduğu burca hoş geldiniz. Her şeyi ben bilirim ben yaparım havalarıyla ortada gezer. Cinsiyet farketmez kadın yada erkek, ikisi de ukalalık konusunda sınır tanımaz. Anlattığına hiç bir şekilde güven olmaz, çünkü bire on katar.

BOĞA BURCU= Burçların en hımbılı üstelik en materyalisti! Vücudu çok fazla ağırdır. Hızlı bitirmesi gereken bir konu olursa karşısındakini çıldırtabilir. Yemek yemeyi çok fazla sevmektedir; dikkat! sizi bile yiyebilir.

İKİZLER BURCU = Tatlı dilli bir yılan! İki kişilikli ve döneklik ne varsa ikizlerde var. Güzel söylediği sözlerle sizi adeta kuklaya çevirebilir. Bi konuda aldığı fikrin 5 dakika sonrası değiştiği için ona güvenmeniz oldukça zordur.Sizi yakaladığında bir daha hayatta bırakmaz, Çok aşırı konuştuğu için çenesiyle size saatlerin içine hapsetmektedir.

YENGEÇ BURCU= Sessiz, uysal ve duygusal görünür Yengeçler ama hiç öyle değillerdir. Bir işi yapıyormuş gibi göstererek aslında yapmayıp, tembelliği ne kadar sevdiklerini kendileri iyi biliyor. Asla bitmeyen ruhsal problemleri, bazen de çok fazla saf davranıp başlarını çok kolayca belaya sokuyorlardır.

ASLAN BURCU= Herşeyi ben yaptım havasından geçilmez Aslanın. Kendisini kusursuz birisi gibi görür ve etrafında ne varsa kusursuz yapmak için kendini paralar. Eleştiriye açık değillerdir. Anlayışsız tavırları karşısında ki insanı resmen çıldırtır.

BAŞAK BURCU= Çok soğuklardır. İnsanlara mesafeli duruşuyla bilinir. Karşısındakiyle konuştuğunda sert sözler ve onun canını yakan sözler kullanır. Düzen hastası, temizlik hastasıdır. Etrafında yaşayan insanlarıda buna sürüklemeye çalışırlar.

TERAZİ BURCU=  Bir gün mutlu bir gün mutsuzdur Teraziler. Davranışlarında çok fazla tutarsızlık vardır bu yüzden isminin dengesiz olanını insanlar layık görmüştür. Güzelik takıntısı çok fazla vardır. Politik davranışlarıyla nabza göre şerbet vermede ustadır.

AKREP BURCU=  Kesinlikle tiyatrocular! Yüzünüze çok güzel gülümserler ama arkanızdan neler çevirdiğini hiç bilemezsiniz. Akrepler çok kıskanır ve çok fazla bencildir. Kendini çok düşünürler. Genellikle bir olay olduğunda sizi dinlemezler kafasına ne eserse onu yaparlar.

YAY BURCU= Geveze, dedikoducu ve patavatsız… Genelde çoğu insan yeteneksiz burçların Yay olduğunu söylemektedirler. Bazen olaylara karşı saf kalıp kendini beladan belaya atabilir. Her olaya iyi bakışıyla karşısındaki insanı çıldırtmakla ustadırlar.

OĞLAK BURCU= Burçlar arasında en pintisi Oğlaktır. Huzura ve paraya çok önem vermektedir. Bazen ise hislerinin hiç olmadığını fark edeceksiniz. Bu kadar burç arasından en inatçı burçta oğlaktır.

KOVA BURCU= Bir işi yaptıktan sonra hemen karşılığını bekler Kova'lar. Karşılık vermezseniz o işi yaptığında bir sürü yalan söylerler. Yalan konusunda başarısız bir burçtur genellikle yalan söylerken yakalanırlar. Dedikoduyu olduğundan çok severler. Hayatları boyunca dedikodu yapsınlar onlardan mutlusu yoktur.

BALIK BURCU= Kurdukları hayal dünyasında yaşarlar. Çok fazla paranoyak olduğu için çoğu insanın arkasından iş çevirdiğini düşünmektedirler. Çok akıllı bir burç değildir Balık. Çok saf oldukları için elindeki bazı şeyleri kaybetmede üstlerine yoktur.


Yorumlar: