Haftalık Burç Yorumları

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
14.07.2017 18:35

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sizlere yaşayacağınız duyguları, gerçekleri, yapmanız gerekenleri burcunuza göre söyleyeceğiz. İşte burcunuza göre haftalık yorumunuz.

-BALIK-

Yakın geçmişte duygusal olarak yorgun günler geçirmiş olsanız da sanki bugünlerde canınız biraz heyecan yaşamak istiyor gibi. Rutin şeylerden sıkıldınız! Size farklılık lazım!

-KOVA-

Hem kavgaya meyillisiniz hemde aşka! Bu durum sizi yıpratacağa benziyor. Önümüzdeki günlerde çevrenizdekiler dengesiz bir Kova görürse şaşırmamalı!

-OĞLAK-

Çevrenizdeki bazı insanların boş konuşmasından sıkıldınız! Artık kendi bildiğinizi yapmalısınız. Konuşmak tabiki de bir alternatif fakat bazı şeyler de konuşmakla çözülmüyor bunu da bilin!

-YAY-

Bazen gereğinden fazla fedakar olduğunuzu bilip kendinizi frenlemeniz gerekiyor. Şu işin sonuna kadar gidip sonuçlandırma isteği huyunuz yok mu.. Erken yaşlanacaksınız bu gidişle.

-AKREP-

Kafanızda planladığınız ve olmasını çok istediğiniz şeylerin bugünlerde yavaş yavaş gerçekleştiğini görünce çok daha güler yüzlü çok daha neşeli olacaksınız. Aceleye gerek yok zaten çok yakın!

-TERAZİ-

Bazen çok sevdiğiniz için haksızlık ediyor olabilirsiniz fakat bunun farkında değilsiniz. Bence bir Terazi'ye yakışan daha mantıklı hareket edip sevdiklerini incitmemelidir. 

-BAŞAK-

Hissettiğiniz şeylerin bugünlerde gerçek olduğunu görebilmeniz içten bile değil. Bir de aynı zamanda size fazlasıyla özlemiş birileri olabilir. Yakında kendilerini belli ederler.

-ASLAN-

Size karşı gereksiz bir rekabetin içinde olanlar sadece kendi çaplarında eğleniyorlar. Onları sevginizden ve ilginizden mahrum bırakmalısınız ki akıllansınlar.

-YENGEÇ-

Size sanki açılmak isteyen birisi var ama buna yeteri kadar cesaret edemediği için sessiz kalıyor. Zaten cesareti olmayan sizin için bir sıfır yenik başlıyor. Yine de hayırlısı olsun.

-İKİZLER-

Bugünlerde sahiplenme olayını fazla abartabilirsiniz. Bana kalırsa ölçülü olmanızda yarar var ama yine de siz bilirsiniz çünkü İkizler sahiplendikçe itici değil sevimli olur. 

-BOĞA-

Ya sizin düşündüğünüz gibi değilse? Siz eskiden eşeği sağlam kazığa bağlayıp öyle hareket ederdiniz, şimdi ise karambole hareket ediyorsunuz. Böyle yaptığınız sürece birgün duvara toslarsınız.

-KOÇ-

Hayatta herkesin zoruna giden şeyler vardır. Fakat siz bazı yaşanılanları gereğinden fazla düşündüğünüz için yeni doğmuş bebek gibi ağlıyorsunuz. Veya içiniz ağlıyor. Hiçte çekilmiyorsunuz bu yüzden. Hayatı yaşamaya devam edin siz koçsunuz.


Yorumlar: