Haftalık Burç Yorumları

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
24.07.2017 15:31

Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta sizlere yaşayacağınız duyguları, gerçekleri, yapmanız gerekenleri burcunuza göre söyleyeceğiz. İşte burcunuza göre haftalık yorumunuz.

-KOÇ-

Bir Balığın ruh halinin çabuk değiştiğini görürseniz şaşırmayın. Çünkü o kahkaha attıktan biraz sonra hüngür hüngür ağlayabilecek kadar dengesiz bir ruh haline sahiptir. Yapacak bir şey yok. Bazen zevkli oluyor ama bu durum. 

-BOĞA-

Kasıtlı olarak yapar demiyorum ama çok iyi kafa karıştırır Boğa. Hatta bazen kasıtlı olarak bile yapabilir bunu. Çünkü sevdikleri kişilerin kendisi hakkında bazı şeylerle uğraşmasını izlemekten canice keyif alır. Hani bazen psikopat diyorum ya Boğa'lara bu da onunla alakalı bir şey.

-İKİZLER-

Gizli olan şeyi merak etme, onu açığa çıkarmak gibi kendisinin de karşı koyamadığı bir huyu vardır İkizler'in. Özellikle sevdikleri insanlar hakkında saklı olan bir şey O'nun için çok caziptir. Bu durumu fırsata çevirmekte sizin elinizde. Şayet İkizler'in sizi sevdiğini ama ilgisiz kaldığını düşünüyorsanız, Ondan bir şeyleri gizlediğinizi hissettirin veya gizemli olmaya çalışın. Bakın o zaman sizinle nasıl ilgilenecektir.

-YENGEÇ-

Elde edilmesi için çözümlemesi gereken bir yapısı vardır Yengeç'in. Aslında yengeç aşırı inatçı birisi değildir ama bazen kendisini anlatmamak veya gizlemek konusunda öyle bir delirtir ki, katırların bu konuda Yengeç'in yanında halt ettiğinizi düşünürsünüz. Hiç abartılmıyor. Gerçektende böyledir Yengeçler.

-ASLAN-

Aslında çok arayan değil ama çok isteyen birisidir Aslan, o yüzden Aslan istediği bir şeyi elde edince ondan kolay kolay kopmasını bekleyemezsiniz. Çünkü O, hayatta bazı şeylerin başka bir benzerinin olmadığını çok iyi bilir. Bunu bildiği içinde buna göre hareket eder.

-BAŞAK-

Pişmanlık yaşasa da içinde yaşar Başak. Kimseye "Ya ben bu konuda çok pişmanım" demez. İçten içe yer kendini ama o gururu yok mu o gururu, izin verir mi ki pişmanlığını açık etmeye ? Asla ! Yani kısacası pişman olduğunu belirten bi Başak, yükselen burcunun özelliğini taşıyordur. En azından o an için yükselen burcuna göre davranmıştır.

-TERAZİ-

Bir yanlış olsa da bunu kendi iradesiyle yapmak ister Terazi. Bu yüzden bırakın artık ona müdahale etmeyi. Biraz çözmüş olsaydınız Terazi'yi bazı konularda bu kadar diretmezdiniz zaten. Boşuna uğraşmaya hiç gerek yok. Farkına varın artık bunun.

-AKREP-

Bir Akrep tutku insanı olduğu için onun hayatında alışmışlıklara yer yoktur. Yani alışmaktan ve alışmaktan ziyade, tutkuyla yaşamayı ve yaşatmayı yeğler Akrep. Çünkü tutku ve heyecan onun için olmazsa olmazdır. Bunu bir Akrep'te yaşı ilerledikçe daha çok görebilirsiniz.

-YAY-

Bir Yay kendisini daima hissetmek ister bu yüzden şayet ona kendisini değerli hissettirecek potansiyeli kendinizde görmüyorsanız ondan uzak durmanızda yarar var. Çünkü aksi takdirde kendinize yazık etmiş olursunuz.

-OĞLAK-

Kolay zıvanadan çıkan birisi değildir Oğlak. Yani yapacağınız bir kaç hareketle onu çileden çıkaramazsınız. Oğlak sabreder ve der ki sonunda vereceği tepkinin hakkını verebilirsin. Çünkü aniden parlayan değil, sonradan parlayan birisidir Oğlak.

-KOVA-

Kendisine güvendiği kadar başkasına güvenmez Kova. O yüzden şayet Kova size bazı konularda tam anlamıyla güvenmiyorsa bunun sizinle alakası olmayabilir. Yani kendinizi suçlamanıza gerek yok. Kova sadece böyle istiyor hepsi bu.

-BALIK-

Bir Balığın ruh halinin çabuk değiştiğini görürseniz şaşırmayın. Çünkü o kahkaha attıktan sonra hüngür hüngür ağlayabilecek kadar dengesiz bir ruh haline sahiptir. Yapacak bir şey yok. Bazen zevkli oluyor ama bu durum. İnanın böyle.


Yorumlar: