Haftalık Burç Yorumları 25 Eylül - 2 Ekim

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
02.10.2017 00:00

Haftalık Burç Yorumları 25 Eylül - 2 Ekim

Bu hafta yaşayacaklarınızı ve hayatınızda olacak önemli gelişmeleri sizlere aktaracağız. Sizde kendi burcunuzu bularak bu hafta yaşayabileceklerinizi görebilirsiniz.

KOÇ BURCU

Tâkati kalmadığı zamanlarda bile güçlü görünen, karşı tarafa aciz görünmekten korktuğu için daima başı dik duran gurur abidesidir Koç. Aslında O, gururundan bazen taviz verebiliyor fakat duruşundan asla ! Bu hafta şanslı gününüz Salı.

BOĞA BURCU

Bazen çözülmesi imkansız olan bir problem gibidir Boğa. O'nun ne istediğinin, neyi düşündüğünün, neden garip tepkiler verdiğinin çözümünü ararken beyniniz yanabilir. Yani bir neticede elde edemezsiniz. Yapacağınız tek şey Boğa'nın normale dönmesini beklemek. Bu hafta şanslı gününüz Perşembe.

İKİZLER BURCU

Yaşama sevinci daima yüksektir İkizler'in. O'nun içinde çoğu zaman dizginleyemediği bir heyecan vardır. Hatta bazı zamanlarda içi öyle kıpır kıpırdır ki, kendinizi en umutsuz hissettiğiniz anda size neşe ve umut kaynağı olabilir. Güzel bir özellik bu. Bu hafta şanslı gününüz Cumartesi.

YENGEÇ BURCU

Aslında tahammülkardır Yengeç fakat eğer üst üste hatalar yapıp bir de pişkin pişkin hareket ediyorsanız Yengeç cehennemi ile tanışmanız an meselesidir. Siz siz olun O'nun yumuşak huylu olmasına güvenmeyin. Çünkü yumuşak olduğu kadar gizlediği gaddar yapısı da vardır Yengeç'in. Bu hafta şanslı gününüz Pazar.

ASLAN BURCU

Bir Aslan'ın iç dünyasına girdiğiniz takdirde bilmediğiniz bir çok şeyi öğreneceksiniz ve fazlasıyla şaşıracağınız şeylerle karşılaşabilirsiniz. Çünkü O dışarıdan ne kadar olağansa iç dünyasında o kadar sıra dışıdır. Bu hafta şanslı gününüz Cuma.

BAŞAK BURCU

Mantık ve duygu arasında gidip gelen bu yüzden sizi fazlasıyla şaşırtabilecek potansiyelde dengesizlik yapabilen birisidir Başak. Yani birgün sevgi abidesi birgün öfke patlamasıdır. Yaşayabilene aşk olsun. Bu hafta şanslı gününüz Pazartesi.

TERAZİ BURCU

Aslında ılımlı bir yapısı vardır Terazi'nin fakat kıskançlık ve aşırı öfke gibi duyguları yaşarken çözümün bir parçası olmak yerine sorunun ta kendisi olur. Ve bu durumdan hiçte gocunmaz. Bu hafta şanslı gününüz Salı.

AKREP BURCU

Akrep tâkatine göre yük yükler sırtına. Yani O'na basit gelen şeylerle uğraşmaz. Açıkçası zor fantezisi vardır. Zor olan şeyi elde etmek O'nun için muazzam bir tatmin edici zaferdir. Basitle pek ilgilenmez. Yani bitkin durumda olsa da basit olan şey O'nu ilgisini çekmez ! Bu hafta şanslı gününüz Çarşamba.

YAY BURCU

İnsanları iyi analiz edebilen birisi olduğu için çok iyi bir şekilde niyet okuyuculuğu yapabilir Yay. Yani siz O'na bir şeyi söylerken ne niyetle söyleyip hangi amacı güttüğünüzü Yay muhtemelen biliyordur. O yüzden lafı fazla çevirip dolandırmanıza lüzum yok. Net olabilirsiniz. Bu hafta şanslı gününüz Çarşamba ve Cuma.

OĞLAK BURCU

Eğer bir Oğlak sevdiği kişiden gücüne giden laflar işitmişse, hayatı geçici süreliğine alt üst olabilir. Fakat o mağrur duruşu yüzünden karşı tarafa kaya gibi gözükmekten asla vazgeçmez. Ancak epeyi bir yüklenirseniz Oğlak'ı darmadağın edebilirsiniz. Yoksa diğer türlü zor. Bu hafta şanslı gününüz Cumartesi.

KOVA BURCU

Hayatı boyunca meşakkatli yollar katetmiş birisi olacaktır Kova. O'nun için zor günleri geride bıraktıktan sonra refahı iliklerine kadar yaşayabilen insan denir. Astroloji'de çileden sonra sefayı yaşayan burçtur Kova. O yüzden O'nun yaşadığı mutlulukta gözünüz olmasın ! Bu hafta şanslı gününüz Perşembe.

BALIK BURCU

Balık'ın çok hırs yapmadığını, çok istemediği takdirde kafasına bir şeyi koymasından çekinmeyin. O şeyi ertesi gün unutabilir. Yani bir tehlike arzetmiyor. Fakat eğer O'nu gerçekten hırslandırmışsanız Balık'ın zararsız olacağının garantisini veremem. Bu hafta şanslı gününüz Cuma.


Yorumlar: