Haftalık Burç Yorumları 31 Temmuz - 6 Ağustos

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
31.07.2017 20:58

Haftalık Burç Yorumları 31 Temmuz - 6 Ağustos

KOÇ BURCU

Üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yok fakat siz bu aralar bazı şeylere hevessizsiniz. Sizin acilen heyecanınızı geri getirecek birine ihtiyacınız var. Küçük sorunlar ancak bu şekilde çözüm bulur.

BOĞA BURCU
Size de güzel şeyler söylemeye gelmiyor hemen rehavete kapılıyorsunuz ! Yahu siz Boğa'sınız ne bu rahatlık Allah aşkına? Birileri için daha çok çabalamanız gerekebilir.

İKİZLER BURCU
Bugünlerde karşı tarafa daha olgun göründüğünüz için "Biri"lerinin gözünde çok daha etkileyici olduğunuzu bilmelisiniz. Bir de sanki bu aralar oltadaki yeme atlayan sazan misali her şeye inanmasanız nasıl olur ?

YENGEÇ BURCU
Size anlam veremediklerini söyleyen insanlara lütfen söyler misiniz; "Yahu sen zaten başlı başına mantıksın ya bana anlam veremiyorsun değil mi? diye. Çevrenizdekiler önce kendilerine baksınlar sonra size.

ASLAN BURCU
Bugünlerde duyduklarınıza şaşırabilirsiniz. Hatta sadece şaşırmak değil "Neden benim bu konudan daha önceden haberim olmadı?" deyip sitem edebilirsiniz sevdiklerinize. Söyleyin sizden bir şey gizlemesinler. Sonra onlar ağlayınca kabahatli siz oluyorsunuz.

BAŞAK BURCU
Bu sıralar çok daha pozitif bir insan olacağınızdan emin olabilirsiniz. Çatışmacı değil de ılımlı olmak size o kadar çok yakışıyor ki, keşke hep böyle olabilseniz. Bir de önümüzdeki günlerde alacağınız yeni haberler sizi fazlasıyla mutlu edeceğe benziyor. Hayırlısı bakalım.

TERAZİ BURCU
Karşınızdaki insanı anlayabilmek için ekstra efor sarfetmeniz gereken günlerde olabilirsiniz. Hatta bu aralar" Resmen imtihan ediliyorum, ya Sabır" modunda olmanız içten bile değil. Sebatkar olmanızda yarar var.

AKREP BURCU
Siz çoğu şeyin farkındasınız fakat insanlar bugünlerde sizi kandırdıklarını düşünüyorlar. Kim neyi nasıl düşünürse düşünsün, bazılarının notları önünüzde, yeri geldiği zaman siz de Birilerine o notlara göre davranacaksınız. Sahi insanlar "Akrep unutur" diye mi düşünüyor acaba.

YAY BURCU
Eskisi gibi değilsiniz fakat yine de biraz daha "Hayır" demeyi bilemlisiniz. Çünkü kıramadığınız insanlar yüzünden farkında olmasanız da kendinize yük yüklüyorsunuz. Psikolojinizi yormaya gerek yok. Acımasız olun demiyorum ama bu kadar da merhametli olmanın lüzumu var mı?

OĞLAK BURCU
Oğlak vakur durur, asil davranır ve insanları bu şekilde etkiler. Sizin bu aralar çocukça tavırlarınız, gereksiz çekişmelere girip basit bir insan gibi gözükmenizin sebebi nedir? Böyle konuşmak istemezdim fakat kendinize gelin, kendinizle ilgilenin! Başkalarıyla değil.

KOVA BURCU
Yakın zamanda göreceğiniz şeyler sizi fazlasıyla rahatlatacağa benziyor. Ufuktaki mutluluğa az kaldı diyebilirim. Ama siz Kova'lardan bu günlerde özel ricam şudur ki; İnsanlar ne yapmış olurlarsa olsunlar kimseye gereksiz kin gütmeyin. Affedin ama muhattap da olmayın.

BALIK BURCU
Bu sıralar bir huysuz bir sevimli olup karşı tarafı aşırı derecede yormaya o kadar meyillisiniz ki, sizi idare etmek devlet idare etmekten güç olabilir. Ama çok uzun sürmeyecek sevenleriniz merak etmesin.


Yorumlar: