Hangi Burç Neden Mutsuz ?

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
20.07.2017 20:06

Hangi Burç Neden Mutsuz ?

Hepimizin ayrı burçları vardır. Çoğu insan neredeyse burcuna göre karakter taşımaktadır. Bazı burçları nelerin mutsuz ettiğini göreceğiz. Sizde burcunuza bakıp haklı olup olmadığımızı öğrenebilirsiniz. İşte hangi burç neden mutsuz;

KOÇ BURCU

Koç burcundaki insanlar genellikle hayal kırıklığı yaşadıkları için mutsuz olurlar. Onların hayal kırıklığı yaşaması hayatlarında ki en kötü şeylerdendir.

BOĞA BURCU

Boğa burcundaki insanlar ani veya fazla değişimleri hiç bir şekilde sevmezler. Bunları yaşarlarsa mutsuz birer birey olurlar.

İKİZLER BURCU

İşinizde veya yaşamınızda her zaman birşeyi yapamama korkusu vardır ikizlerin. İkizler burcundaki insanlar çok kararsızdır ve bu yüzden yetersizlik ikizler burcunu çok mutsuz eder.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcundakiler aşk insanlarıdır. Onlara sevgi verirseniz en güzel günlerinizi yaşarsınız. Yengeçin ihtiyacı olduğu tek şey sevgidir. Sevgisizlik onları mutsuz eder.

ASLAN BURCU

Aslan için önemli olan şey saygısızlıktır. Kendisine veya etrafındakilere saygısızlık yapan birini görürse aşırı derecede mutsuz olur aslan

BAŞAK BURCU

Başak burcu kontrollerin elinde olmasını çok sever. Kontrollerin başkası tarafından ele alınması ise onları çok mutsuz eder. 

TERAZİ BURCU

Terazi için heryerde eşitlik söz konusudur. Bir konuda veya olayda eşitsizlik olursa terazi burundaki insanlar çok mutsuz olurlar.

AKREP BURCU

Akrep burcu çok gizli bir burçtur. Akrep insanlarının elinden gizliliğini alırsanız yani gizliliği kaybolursa çok mutsuz olurlar.

YAY BURCU

Yay burcunu sıkıştırırsanız, bir olayı yapması için habire tekrarlarsanız patlama durumuna gelebilir. En çok sizleri üzen şey şıkıştırılmaktır.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcundaki insanlar başarısız olmaktan nefret ederler. Her başarısızlığında çok fazla mutsuzluk yaşarlar. Oğlak burcu için en önemli şey başarıdır.

KOVA BURCU

Kova burcu yalnız kalmayı hiç sevmez. Her zaman etrafında birileri olsun isterler. Kova burcu yalnız kaldığı zaman ise mutsuzluklarını gösterirler. Kısacası kova burcu yalnız kalmamalı.

BALIK BURCU

Balık burcu için bir başarı varsa ve o başarıyı yapmak için uğraşırken, umudunu bir anda kaybetmek onlar için aşırı derecede mutsuzluk olur. Mutsuz olmalarının asıl sebebi umudunu kaybetmektir.


Yorumlar: