Hangi Burç, Nelerden Korkar ?

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
26.08.2017 14:43

Hangi Burç, Nelerden Korkar ?

Burçlara göre insanlar, hayatlarında bazı şeyler olacağı zamanlar oldukça korkarlar. Bu korkma onları hayatı boyunca bekler. Sizde burcunuza bakıp, diğer burçlara baktıktan sonra hangi insanın nelerden korktuğunu anlayabilirsiniz. Hangi burç nelerden korkar?

Koç Burcu = Koçlar en çok karşısındaki insana bağımlı olduğu zaman ve bir yere girip hareket edemeyişinden oldukça korkmaktadır.

Boğa Burcu = Boğalar için para oldukça önemlidir. Parasız kalmaktan korkarlar ve bir insanın onu aldatması düşüncesi bile korkutur.

İkizler Burcu = Enerjik ikizlerin sıkılmaktan ve karşısındaki insanla hiç bir şey konuşamayacak olması onu derinden korkutur.

Yengeç Burcu = Yengeçler için aile çok önemlidir. Onları kaybetmek en büyük korkularıdır. Bir de evlenememek korkuları vardır...

Aslan Burcu = İnsanların karşısında rezil olmaktan nefret ederler ve öyle bir anı düşünmek bile aslanları deli gibi korkutur.

Başak Burcu = Başakların bir düzeni vardır. Bu düzen bozulacak diye çok korkarlar ve hastalığa yakanacak diye bir korkuları vardır.

Terazi Burcu = Etrafında kavga olmasından veya kavgayı kendi etmesinden çok korkarlar. Bununla birlikte yalnız kalmaktan korkarlar.

Akrep Burcu = Gizliliğinin kaybolmasından ve hayatındaki kişiyi kaybetmekten aşırı derecede korkar Akrepler.

Yay Burcu = Yaylar gerçeklerle yüzleşmek istemezler. Çünkü gerçeklerden oldukça korkarlar. Onlar hayal gücüne her zaman güvenirler.

Oğlak Burcu = Oğlak için iş herşeydir. İşini kaybetmek Oğlaklara göre değildir. Kaybedeceğini düşünmek bile onları korkutabilir.

Kova Burcu = Arkadaş Kovalar için ayrı bir şeydir. Bir arkadaşını bile kaybetmek Kovalar için çok korkutucu olabiliyor.

Balık Burcu = Balıklar her zaman lay lay lom yaşamayı severler. Sorumluluk almak onlara göre değildir ve alınca çok korkabilirler.


Yorumlar: