Hangi Burç Suçlu Hangi Burç Masum

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
24.07.2017 15:46

Hangi Burç Suçlu Hangi Burç Masum

Burçlar çok farklıdır. Bazılarımız burçlarımızdan aldığımız her özelliğe sahibizdir. Bunun böyle olması ise her burcun ayrı bir karakterini oluşturuyor. Bazı burçlar suçlu bazıları ise masumdur. Sizin hangisine girdiğinizi öğrenmek için burcunuzu arayın. İşte suçlu ve masum burçlar;

KOÇ

Koç burcuna sahip olan insanlar, diğer insanlara göre her zaman suçlu gözükür. Aslında koç burcundaki insanlar hep masumdur. Sadece kendilerinin masum olduğunu açıklayamazlar. Bu yüzden suçlu konumundalar.

BOĞA

Boğa burcundaki insanlar genelde karakterleri yüzünden masum gibi gözükürler. Aslında suçludurlar ama o kadar güzel rol yaparlarki insanlar onu masum görürler. Yoksa boğa burcundakiler cin gibidir. Suçludurlar.

İKİZLER

İkizler burcu tam suçludur. İnsanlara suçlu gibi gösterir kendisini ve gerçekten de suçludurlar. İkizler burcu kendi suçunu kapatmaya çalışmazlar. Suçluysa suçludur. Herkes öyle bilir.

YENGEÇ

Yengeç burcunda ki insanlar tam bir masum insandır. Diğer insanlar tarafından da masum görülmektedir. Yengeç burcundaki insanın suçlu olması çok düşük bir ihtimaldir.

ASLAN

Aslan burcu kendini ifade edemez bir olayda. Suçlu olarak görülür diğer insanlar tarafından ama aslında çok masumdur. Bunun sebebi kendisini açıklayamamaktadır.

BAŞAK

Başak burcunda ki insanlar bir suç işledikten sonra o kadar kolay yapmadığına inandırır ki, aslında suçludurlar ve insanlar suçsuz olarak bilmektedir. Başak burçlarından korkmak gerek.

TERAZİ

Terazi burcu tam bir masumiyet burcudur. O kadar fazla rol yapabilirler ki her insan tarafından kolaylıkla masum insan olduğuna inandırır kendini. Aslında terazi burcu tam bir suçludur. 

AKREP

Akrep burcundaki insan tam bir suçludur gibi gözükür. Aslında hiç bir suçu yoktur onların. Herkes suçlu görür ve masum olduğuna inandıramazlar kendilerini. Aslında akrep burcu çok masum bir burçtur.

YAY

Yay burcu suçludur. İnsanlar tarafındanda suçlu olarak görülür. Yay burcuna sahip olanlar zaten kendileride biliyordur ki, suçludur ve insanlarda suçlu olarak bilir. Yay burcu neyse o.

OĞLAK

Oğlak burcu tam bir suçludur. Bu burca sahip olan insanlar masum olduğuna inandıramazlar kendilerini. Suçludur ve insanlarda suçlu bilir. Oğlak burcuna sahip olanların yapabileceği bir şey yoktur. 

KOVA

Kova burcu suçlu gizi gözükür ve suçludur. Yapabilecekleri bir şey yoktur. Masum rolünü oynamayı beceremezler. Her insana suçlu olduğunu kabul ettirir. Suçlu olduğu için kafasına hiç takmaz. 

BALIK

Balık insanlar tarafından masum gibi gözükmektedir. Gerçekten de masumdur balık burcunda olanlar. Onlara suçlu demek imkansızdır. Melek gibi insanlardır.


Yorumlar: