İçinizdeki gerçek gücü keşfedin

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
03.12.2015 04:17

İçinizdeki gerçek gücü keşfedin

Öyle bir dünyada yaşıyoruz ki başkasının tavuğu, bize her zaman kaz gibi görünüyor. Bazı sıradan insan tiplerini, örneğin kusursuz eş, ekmeğini kazanan koça, dışadönük oyuncu, duyarlı sanatçıyı, vb. beğenmeye hatta taklit etmeye özendiriliyoruz. Bu bağlamda baskıya uğradığımız bile oluyor. "Benim gibi ol!" der bira reklamındaki adam, "Benim gibi ol!" diye fısıldar oembe dizideki kadın oyuncu, "Hayır, benim gibi ol!" diye bağırır plak kılıfındaki 'rock' yıldızı. Bir olasılıkla, başka birine birazcık benzediğimiz taktirde yaşamlarımızın çok daha iyi olacağına hepimiz inandırılıyoruz. Kimileri tüm yaşamlarını, "Yıldız olabilseydim, mutlu olurdum" yada "Milyarder olsaydım, neler yapacağımı bilirdim" düşünceleri içinde harcıyor. İşte bizden çok şey götüren yanlış anlayış buradan kaynaklanıyor. Yıldız olmak, o kadar olağanüstü bir şey mi? Yoksa asıl çekici olan, yıldızlığı düşleyen hayal gücümüz müdür? Bir yıldıza, "Yıldız olmak nasıl bir şey?" diye sorun. Büyük olasılıkla yanıtı şu tür olacaktır: "Şey, gerçekten olağan bir durum. İnsanlar göz kamaştırıcı bir şey olduğunu düşünüyorlar, ama bu benim işim, uyguladığım bir meslek, zor bir uğraştır." vb.

Bir milyarderle konuşun. Parası onu mutlu etmiş midir? Büyük olasılıkla, bir sonraki milyarlarını toparlamak ve öncekileri izlemekle çok meşgul olduğundan mutluluğu düşünmeye vakit bulamadığını söyleyecektir. Ünlü bir psişik kişiye normail üstündeki güçlerinden söz edin, size sıradan bir yanıt verecektir.

İşte, sorun buradadır. Hayal gücünüze kapılıp, duyu ötesi bir algılamanın ne olduğunu ve size neler getireceğini düşünmeyin. Böyle yaparsanız, korkarım ki boşuna didinmiş olacaksınız. Psişik bir harika olmaya çalışmak ya da yeni bir dünyayı fethetmek için içinizdeki büyük gücü ortaya çıkarmaya uğraşmak, gerçek güç birikimizini engelleyecektir. PSİ içinizdedir; onu icat etmeniz gerekmez. Araştırmalarınıza, içinizde varolanları nazikçe deneyerek başlayın. Farkına vardığınızda gücünüzün derinliği sizi hayrete düşürecektir.


Yorumlar: