Jüpiter'e Göre Burçlar

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
30.07.2017 09:10

Jüpiter'e Göre Burçlar

Jüpiterin düştüğü burçlar hayata dair anlayışınızı ve gördüğünüz faydaları hangi yollarla geliştirdiğinizi; entelektüel, ahlaki, dini ve ruhani inançlarınızı nasıl ifade ettiğinizi belirler. Jüpiter dış gezegenlerin en uzak olanıdır. kişiyi daha geniş alana yayılan toplumsal dünyayla ilişkilendirir.

Jüpiter, Koç burcundaysa: İnançlarınız konusunda bağnazsınız ve doğru olsun ya da olmasın haklı olduğunuzdan eminsiniz. Hayatınızı kişisel girişimleriniz sayesinde geliştirir, fırsatları görür görmez yakalar veya kendiniz yaratırsınız. Seyahat, çocuklar, hukuk ve arkadaşlar vasıtasıyla hayatınızı idame ettirirsiniz.

Jüpiter, Boğa burcundaysa: Hayata dair yaklaşımınız pratiktir. Ruhani ve felsefi prensipleri gündelik hayatta uygulamanın yollarını ararsınız. Çocuklar ve evlilik sayesinde hayatınızı idame ettirir, yuvanızı çok seversiniz. Diğer insanlara karşı sergilediğiniz cömert tavırlar sizin onlara duyduğunuz sempatiden çok onların ihtiyacından kaynaklanır.

Jüpiter, İkizler burcundaysa (zararlı konumda): Bilgiye, yeni bir şeyler öğrenmeye duyulan açlık kişisel dünyanızı geliştirir. Seyahatleriniz genelde daha geniş bağlama yayılan felsefi ya da ruhani konularda ki arayışlarınızla bağlantılıdır. Yayıncılık, eğitim ve psişik araştırmalar hayatınızı idare ettirme konusunda size fayda sağlar.

Jüpiter, Yengeç burcundaysa (yükselimde): Ebeveynlerinizin ruhani ve ahlaki ideallerine sıkı sıkıya tutunur, bunları kendi çocuklarınıza da aktarırsınız. Ruhani inançlarınız diğer insanlar için hissettiğiniz merhamet aracılığıyla gelişerek büyür. Edinimler ebeveynler, aile  ve evle ilgili konulardan kaynaklanır.

Jüpiter, Aslan burcundaysa: İnançlarınız abartılıdır, onlara göre hareket eder, onları genişletir, onlarla yaşarsınız. Hal böyleyken diğer insanları da kendinize çekersiniz, onlar da sizin dünyanızın gelişmesine yardımcı olurlar. Gerçi bazıları, taşkınlığınızı bütünüyle gurur olarak yorumlayabilir. Hayatınızı, eğitim, spor veya diplomatik konularla alakalı deniz aşırı seyahatler vasıtasıyla kazanırsınız.

Jüpiter, Başak burcundaysa (zararlı konumda): Çalışma ahlakınız ve diğer insanlara verdiğiniz hizmet aracılığıyla felsefi ve ruhani ufkunuzu genişletirsiniz. Mesleğinize eleştirel ve analitik zekanızla yaklaşırsınız. Çalışanlarınız, ticari ve profesyonel hedeflerinizle hayatınızı idame edersiniz.

Jüpiter, Terazi burcundaysa: Hayatınızı, diğer insanlarla bağlantılarınız, evliliğiniz ve genel anlamdaki ortaklarınız vasıtasıyla idame ettirirsiniz. Karşı cinsten faydalanırsınız. Adalet ve hakkaniyetin duygularınız gelişmiştir.

Jüpiter, Akrep burcundaysa: İnançlarınızı ve onların gerçekliğin doğasıyla nasıl ilişki kurduklarını anlamak konusunda bitmek bilmez arayışınız vasıtasıyla kendinizi geliştirirsiniz. İrade gücünüz ve kararlılığınız, arayışınızda karşınıza çıkabilecek herhangi bir sorunu alt etmedeki en büyük servetinizdir. Miraslar, psişik araştırmalar ve Akrep'in hükmettiği herhangi bir diğer alandan yararlanarak hayatınızı idame ettirebilirsiniz.

Jüpiter, Yay burcundaysa (dignifiye): Ruhani ve felsefi konuları anlama ihtiyacınız hayat algınızı geliştirir. Seyahat,  özel olarak da yabancı ülkelere yapılan seyahatler ve eğitim, anlam arayışınıza katkı sağlar, Bu konum Jüpiter için şansa işaret eder ve genelde de denk geldiği ev bölgesinde tanımlanan bölgeyi gösterir. Yay'la ilişkilendirilen her özellikten siz de faydalanırsınız.

Jüpiter, Oğlak burcundaysa (düşüş konumunda): Felsefi ve ruhani gelişiminiz çoğunlukla kendi çabalarınızla gerçekleşir. Servet sahibi olmanın yollarına bakarsınız, parayı çok seversiniz ve finansal anlamdaki cömertliğinizde korunma eğiliminde olursunuz. Babanız, işvereniniz ve ticari ilişkileriniz vasıtasıyla hayatınızı idame ettirirsiniz.

Jüpiter, Kova burcundaysa: Yenilikçi görüşleriniz ve her türden ruhani inanç sistemini inceleme hevesiniz sizi her anlamda geliştirir. Diğer insanların inançlarına gösterdiğiniz hoşgörü, kendi inancınızdan farklı olan inançlara ilişkin kavrayışınızı derinleştirir. Mesleğiniz ve grup ilişkileri aracılığıyla hayatınızı idame ettirirsiniz.

Jüpiter, Balık burcundaysa (dignifiye): Merhametiniz, duygusal hassasiyetiniz ve hayal gücünüz felsefi ve ruhani temellerinizi güçlendirir. Psişik ve okült araştırmalar , sahne arkasında olacağınız herhangi bir alan sayesinde hayatınızı idame ettirirsiniz. Sizi harekete geçiren şeyin ne olduğunu bulmak için Balık burcuna ve bulunduğu evle yaptığı açılara bakınız.


Yorumlar: