Mars'a Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
29.07.2017 14:14

Mars'a Göre Burcunuz

Mars gezegeni hayat enerjinizi nasıl kullandığınızı açıklar. Aynı zamanda fiziksel dayanıklılığınızı ve partnerinize karşı hissettiğiniz cinsel dürtülerinizi gösterir. Mars, bir de kişisel başarılarınız konusunda hissettiğiniz arzuların bir ifadesidir. 

Mars, Koç Burcundaysa (dignifiye): İstediklerinizin peşinden gidersiniz. Güçlü cinsel dürtüleriniz bazen kendini bencilce gösterir, partnerinizin duygularını göz ardı edersiniz. Oldukça girişken bir yapınız vardır ve dürtüleriniz son derece gelişmiştir ama aceleden ve dürtüsel ataklar yüzünden başladığınız işi bitirmeme yatkınlığınızda olabilir.

Mars, Boğa Burcundaysa (zararlı konum): Karşınıza çıkan engeller yüzünden nadiren yoldan çıkarsınız ya da cesaretiniz kırılır. Katışıksız kararlılığınız ve irade gücünüz ileri düzeyde gelişmiştir ama tam kapasite kullanılması mümkün olmayabilir. İstediğinizi elde etmek için amaçlı, pratik eylemler, tercih edersiniz. Cinsel dürülerinizin doğası tenseldir ama biraz edilgen olabilir.

Mars, İkizler Burcundaysa : Enerjiniz, keskin bir idrak ve çok yönlü bir zekâ aracılığıyla zihinsel olarak açığa çıkar. Enerjinizi dağıtan çok sayıda projeyi üstlenme eğilimindesiniz.  Zihinsel huzursuzluğunuz kendine yaratıcı bir akış yönü bulamazsa nihayetinde tartışmayı seven birine gönüşürsünüz.

Mars, Yengeç Burcundaysa (düşüş konumunda): Her şeyi kişisel olarak algılarsınız ve sizin için önemli olan konular hakkında tarafsız olmak size zor gelir. Cinsel dürtüleriniz derin duygusal açıkların gölgesinde kalır.

Mars, Aslan Burcundaysa: Tutkularınız enerjinizi açığa çıkarma biçiminizi yönetir. Korkusuz bir tabiat ve kararlı bir irade gibi liderlik vasıflarınız iyidir. Olduğunuz gibi ve âşık olarak kıymetinizin bilinmesine ihtiyaç duyarsınız. Mekanik yada müzikal yetenekleriniz olabilir.

Mars, Başak Burcundaysa: Enerjiniz verimli, pratik arayışlar aracılığıyla açığa çıkar. Kusursuz bir çalışansınız, hele de işiniz ayrıntılara dikkat etmeyi gerektiriyorsa. İradeniz sessizce, incelikle uygularsınız. Cinsel dürtüleriniz, çalışmaya aktarılan enerji dolayısıyla biraz bastırılmış olabilir.

Mars, Terazi Burcundaysa (zararlı konumda):  Ortalıklardan yararlanır, enerjinizi en iyi diğer insanlarla birlikte ve onlar vasıtasıyla açığa çıkarsınız. Mars'ın bu şekilde konumlanışı bir avukat ya da cerrahlar için olumlu sonuçlar doğurur. Konu cinsellikse bir romantiksiniz.

Mars, Akrep Burcundaysa (dignifiye): Güdülerinizin ve hırsınız efsanedir. Ödün vermek sizin için zor, hatta bazen kelimenin tam anlamıyla imkansızdır. Kişisel projelerinizi gizlilik çevreler. Heybetli bir düşman veya çok iyi bir dost olursunuz.

Mars, Yay Burcundaysa: Hatalarınızın, kabahatlerinizin üstüne gitme cesaretiniz var. Hatipler, savaşçılar, evangelistler ve New Age liderine göre bu konum oldukça iyi sonuçlar doğurur. Tutku dolu cinsel dürtüleriniz vardır ama ilişkilerinizde sıklıkla dürtüsel davranır, bağlanmaya karşı direnç geliştirirsiniz. 

Mars, Oğlak Burcundaysa (yükselimde): Dünyevi hırslarınız sizi kamusal yaşamın içine sürükleyebilir. Amaçlarınıza ulaşmak ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için pratik yöntemlerle çalışır, başarılı planlamalar yaparsınız. Cinsel dürtülerinizin yularını sıkı sıkıya tutma eğilimindesiniz ve kendinizden yaşlıca insanlarla ilişkiye girme ihtimaliniz her zaman vardır.

Mars, Kova Burcundaysa: Eşsiz yaklaşımınız size eksantrik etiketinin yapıştırılmasına sebep olabilir. Çoğu zaman insanlığa doğru yönelen hedeflerinize ulaşmak için bağımsız hareket edersiniz. Cinselliğe yaklaşımınız duygusallıktan uzak olma eğilimindedir.

Mars, Balık Burcundaysa: Başarmak istediğiniz şeyler konusunda ya tutarsızsınız ya da bir projeyi çeşitli açılardan ele alıp, birlikte işlevselleşmesini sağlayacak beceriye sahipsiniz. Cinsel dürtüler içten içe duygularla bağlantılıdır. Karmaşa ve meydan okumalardan kaçınmaya çalışırsınız. 


Yorumlar: