Merkür'e Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
27.07.2017 14:37

Merkür'e Göre Burcunuz

Merkür burcu, zihinsel alışkanlıklarınızı nasıl ifade ettiğinizi ne nasıl bilgi topladığınızı gösterir. Bu burç aynı zamanda nasıl çalıştığınızı ve hayata daire fikirleriniz arasında nasıl iletişim kurduğunuzu gösterir.

Merkür, Koç burcundaysa: Ani hükümlerde bulunabilen hızlı ve kararlı bir zihniniz vardır. İlişkilerin dinamikleri konusunda tartışmacı ama sezgiseldir.

Merkür, Boğa burcundaysa: Secdiğiniz ve sevmediklerinize yönelik güçlü duygular taşıyan pratik kararlı bir zihne sahipsinizdir. İlişkilerin pratik yönleri konusunda sezgileriniz güçlüdür; güzel, akıcı konuşmalardan büyük keyif alırsınız.

Merkür, İkizler burcundaysa (dignifiye): Çevik, yaratıcı bir beyinle güncel olaylara hakimsinizdir ve oldukça güçlü biz gözlem yeteneğiniz vardır. Adaptasyon yeteneği yüksek, değişken bir zekaya sahipsinizdir; dilsel becerileriniz ve ilişkileriniz yapısal özellikleri konusundaki sezgileriniz gelişmiştir.

Merkür, Yengeç burcundaysa: Hassas yaratıcı zihninizin aynı zamanda hafıza gücüde muhteşemdir. Gerçi fikirleriniz hızla değişir. Psişik konulara ilgi duyarsanız, hatta bu konuda özel yeteneğiniz bile olabilir. İlişkilerdeki iç bağlantılar konusunda sezgiselsinizdir.

Merkür, Aslan burcundaysa (düşüş konumunda): Yüksek bir irade büyük amaçlar karakteristik özelliğinizdir. Zekanız bencilliğe yatkın ama sezgisel olabilir. Entektüel çabalarınız genelde eşsiz tarzının izlerini taşır.

Merkür, Başak  burcundaysa: Dil konusunda üstün bir yeteneğiniz vardır. Zihinsel olarak her ayrıntıya büyük özen gösterirsiniz ki buda eleştirelliğe ve kılı kırk yaran bir mizaca yatkınlığınız olabilir anlamına gelir. Gizemli olaylara, esrarengiz konulara, büyüye derin bir ilgi duyarsınız, bütünsel anlamda kusursuz bir zekanız vardır.

Merkür, Terazi burcundaysa: Geniş bir yelpazeyi kapsayan rafine bir zekanız vardır. Olayları dengeleme konusunda muhteşemsinizdir, ayrıca ilişkilerinizdeki içsel dengeler hakkındaki sezgileriniz güçlüdür. Herhangi bir sanatsal alanda, özellikle de müzkite iyi bir yere gelebilirsiniz.

Merkür, Akrep burcundaysa: Açıkça ortada olanın altında yatanı duyumsayabilecek kadar kuşkucu ama son derece yoğun, sezgisel bir zekanız vardır. Ayrıca tabiatın örtük düzenini kavramak, o düzeni bir şekilde delmek ve gerçeği ortaya çıkarmak konusunda zihinsel bir ihtiyaç da duyabilirsiniz. İletişim iğneleyici ve alaycı olabilirsiniz.

Merkür, Yay burcundaysa(zararlı konumda): İdealist ve entektüel olarak çok yönlüsünüzdür. Kişisel fikirleriniz bazen şişer ve sadece kişisel fikirler olmanın da ötesine gerçek prensipler haline gelebilir.

Merkür, Oğlak burcundaysa: Zihinsel disiplininiz ve organizasyon yeteneğiniz en belirgin özelliğinizdir. Zekanız bazen öyle katı bir şekilde biçimlenmiştir ki hayal gücünüzü baskılar. Çok ciddi ve düşünceli tefekkür seansları yaşayabilirsiniz.

Merkür, Kova burcundaysa (yükselimde): Zekanız duygularından arınmıştır ve sonu gelmez bir yaratılıcılıkla donatılmıştır. Zihinsel ilgi alanlarınız yenilikçi, sıra dışı ve çoğu zaman da eksantrik olmaya yatkındır. Paranormal olaylara ve bilime özel ilgi duyabilirsiniz.

Merkür, Balık burcundaysa(zararlı konumda): Psişik izlenimleriniz bazen o kadar sık telaffuz edilir ki akıl yürütme yeteneğiniz gölgelenir. Geniş hayal gücünüz ve yaratıcılığınız ön plandadır; sezgisel araçlar yardımıyla bilgilerinizin çoğu yabana atılır.


Yorumlar: