Neptün'e Göre Burçlar

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
02.08.2017 07:23

Neptün'e Göre Burçlar

Neptün, her burçta Uranüs'ün kaldığının iki katı, yani yaklaşık on dört yılı kadar kalır. Bu da, Neptün yıldız haritasında öne çıkan bir figür değilse, burç konumunun ev konumuna oranla çok daha önemsi olduğu anlamına gelir. Burç, halay gücünüzün kapasitesiyle, manevi ve sezgisel becerilerinizin oranında kendini gösterir. Aynı zamanda hayatınızda yansımalara kapladığınız alanlara, kör noktalarınıza da işaret eder.

Neptün, Koç burcundaysa: Bu konum hayal gücünü birçok katmanda körükler ve psişik dürtülerle hareket etmenize olanak tanır. Yanılsama noktanız kendi egonuz olabilir.

Neptün, Boğa burcundaysa: Hayal gücü ve manevi enerjiler somut ifadelere dönüşür. Yanılsama noktanız kendi maddeciliğiniz olabilir.

Neptün, İkizler burcundaysa: İleri düzeyde sezgi, sağ beyinle sol beyin arasında köprü görevi görür. Hayal gücü ve maneviyat konuları mantık ve akıl yürütme aracılığıyla akar. Kör noktanız her şeyin üzerinden gelebileceğinize olan inancınız olabilir. Elbette yakıtın elinde sonunda biteceği kesindir.

Neptün, Yengeç burcundaysa (yükselimde): Bu konumda ortaya çıkan gelişmiş psişik becerileriniz sizi aşırı duygusal yapar. Yanılsamayla gerçeklik arasında ince çizgiye her an dikkat etmeniz gerekir. 

Neptün, Aslan burcundaysa: Belirgin ve yaratıcılık ve sanatsal kavramlar bu konumun karakteristiğidir. Hayal gücü sanatsal performanslarda kendini ifade imkanı bulur. Egonuz sizi rehin tutabilir.

Neptün, Başak burcundaysa (zararlı konum): Hayal gücü ve manevi konular dikkatle analiz edilir, pratik amaçlar doğrultusunda daha geniş, somut bir bütünlük çerçevesine oturtulur. Aşırı analize kaçmamaya çalışın.

Neptün, Terazi burcundaysa: Hayal gücü ve manevi kavramlar, güzellik ve uyum aracılığıyla ifade imkanı bulur. Yanlış yerleştirilmiş idealizm bu konuma eşlik edebilir.

Neptün, Akrep burcundaysa: Muhteşem bir haya gücü ezoterik konuların derinliklerine dalmanıza imkan tanır. Gerçi psişik konulara insanı tüketen ilginiz yüzünden körleşmiş de olabilirsiniz.

Neptün, Yay burcundaysa: Sezgileriniz geniş bir yelpazedeki manevi konuları anlamanıza ve onları bireysel hakikat arayışınızda uygun şekilde kullanabilmenize imkan tanır. Kör noktanız yaratıcı özgürlüğünüze duyduğunuz açlık olabilir.

Neptün, Oğlak burcundaysa (düşüş konumunda): Manevi ideallerin ve kavramların ortaya çıkabilecekleri pratik bir yapı vardır. Yalnız pratikte aşırıya kaçarak hayal gücünün sesinin boğulmasına sebep olma riski vardır.

Neptün, Kova burcundaysa: İleri düzeyde sezgi ve manevi aydınlanma, bu etkileşimde toplumsal anlamda büyük ve yenilikçi değişimlerle keşifleri beraberinde getirir. 

Neptün, Balık burcundaysa (dignifiye): Daha derin manevi gerçeklerle ilişki kurmanıza canlı hayal gücünüz yardımcı olur. Bu konumdaki temel risk gerçeklikten koparak kendinizi bir yanılsama dünyasında kaybetme olasılığınızdır.


Yorumlar: