Plütona Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
02.08.2017 15:43

Plütona Göre Burcunuz

Plüton önce gelir ve eskiyi yerle bir eder. Sonra yeniden inşa eder, dönüştürür ve yeniler. Bulunduğu burç, kişisel dönüşümlerinizin muhtemelen nasıl gerçekleşeceğini gösterir; ev konumu hayatınızın hangi alanının etkilenceğini anlatır. Bir burçta kalma süresine bağlı olarak - bu süre on ikiden otuz iki yıla kadar değişebilir. Kişisel önem öncelikle gezegenin bulunduğu burç tarafından belirlenir.

Plüton, Koç burcundaysa: Reform sürecini başlatır ama ancak başlattığı şeyi bitirmek için bu burçta kalabilmek için yeterli gücü yoktur. Bu geçiş 2082'de başlayacak, 2101'de sona erecektir. Belki de Koç öncüleri de Güneş Sistemi'ne çıkıp diğer gezegenlerdeki yeni cepheleri keşfedecektir.

Plüton, Boğa burcundaysa (zararlı konum): Başlangıçtaki değişime direnir ama süreç bir kez başlayınca bu uzun soluklu  yolculuktaki yerini yavaşça alır. Plüton Boğa burcuna 2101'de girecek ve orada 31 yıl kalacaktır; Boğa enerjisi yeni sınırların çizilmesine yardımcı olacaktır.

Plüton, İkizler burcundaysa: Yenilenme, fikirlerin yayılması ve iletişim aracılığıyla gerçekleşir. 2132 yılında Plüton, İkizler burcunda 30 yıl sürecek yolculuğuna başlayacak. Bu etkileşimde yeni iletişim biçimleri ve bilgi yayılımına yönelik yeni yöntemler bulunacaktır.

Plüton, Yengeç burcundaysa: Yenilenme, ev ve vatanla ilişkisi olan ne varsa tümüyle kurulacak derin duygusal bağlar aracılığıyla gelir. Bu burçtaki Plüton yeni dünyaları evcilleştirecektir. 

Plüton, Aslan burcundaysa (yükselimde): Yenilenme, uluslararası düzlemdeki güç savaşları aracılığıyla çarpıcı bir şekilde ortaya çıkar. Plüton en son Aslan burcundayken, bir güç mücadelesi 2.Dünya Savaşı'na neden olmuştur. Umarız ki bu geçişin tekrarlanması durumunda savaş, modası geçmiş bir mevhum haline gelmiş olur.

Plüton, Başak burcundaysa: Arınma, neyin gerekli neyin gereksiz olduğuna dair yapılacak dikkatli bir analiz yardımıyla ortaya çıkar. Başak'taki son geçişten sonra tıp ve teknoloji alanında büyük ilerlemeler kaydedilmiştir. Her iki alandaki hızlı değişimler düşünüldüğünüde Başak'taki bir sonraki geçişin neleri beraberinde getirebileceğini tahmin etmek zor!

Plüton, Terazi burcundaysa: Yenilenme, ilişkilere, evliliklere, birlikteliklere yönelik bir yeniden gözden geçirme vasıtasıyla gerçekleşir. Bu geçiş yeniden tekrarlandığında evlilik ve aile, hali hazırdaki durumuna ilişkin hiçbir benzerlik göstermeyebilir.

Plüton, Akrep burcundaysa (dignifiye): Bu, Plüton'un 1983 ile 1995 yılları arasında gerçekleşen on birinci saat konumlanışıdır. O sıralar AIDS, tüm dünya halkları için korkunç bir gerçeklik haline gelmiştir. Alternatif tıp mahallenin en popüler çocuğu olmuştur. Toplum ve tür olarak hayatta kalmamızla ilgili toplumsal cinsiyete, ırk, cinsellik ve hukuk gibi meseleler akşam haberlerini süslemiştir.

Plüton, Yay burcundaysa: Bu burçta gerçekleşen dönüşüm, ya başarılı olur ya da başarısızlığa uğrar. Başarılı olursa fayda-zarar tablosundan ziyade, milletçe manevi inançlarımız doğrultusunda bağlanmamız muhtemeldir. Başarısız olursa karmaşa hüküm sürer.

Plüton, Oğlak burcundaysa: Tipik Oğlak disiplini ve pratikliğiyle Yay'ın saçtığı parçacıklar yontulup işe yarar bir hale getirilecektir. Bu da Kova Çağı'nın yeniden yapılanma süreci olacaktır.

Plüton, Kova burcundaysa (düşüş konumunda): 2041 yılında yeni düzen Kova'nın insani reformları için hazır hale gelecektir.

Plüton, Balık burcundaysa: Bu, yaklaşık kırk beş yıl sonra, yani 2061'de başlar. Nostradamus'tan başka kim gelecekte neler olabileceğini tahmin etmeyi göze alabilir? Kesin olan bir şey var gerçi: Plüton Balık burcundayken en azından kim ya da ne olduğumuzu veya bizi hayatta neyin mutlu ettiğine dair daha derin bir anlayışa sahip olacağız demektir.


Yorumlar: