Satürn'e Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
01.08.2017 05:58

Satürn'e Göre Burcunuz

Satürn'ün doğasındaki kısıtlamalar ve temel özellikleri bulunduğu burçla birlikte ifade edilir. Burç hayatta karşınıza çıkan problemlere, otoriteyle ve ciddi problemlerle nasıl başa çıktığınızı gösterir. Aslına bakarsanız Satürn, zodyakın "karmik" gezegeni olarak düşünülür. Evin konumu önemlidir çünkü hayatınızın hangi alanının etkilendiğini gösterir.

Satürn, Koç burcundaysa (düşüş konumunda): Şartlar sizi sabretme ve girişimcilik özelliklerinizi geliştirmeye zorlar. Delişmenliğiniz yatıştırmalıdır yoksa aksilikler yaşanır. Bu konum, yapıcı bir şekilde kanalize edildiğinde yenilikçi yaratımlarla sonuçlanabilecek büyük kaynaklar barındıran bir potansiyele gebedir. Madalyonun karanlık yüzünde ise bencil ve savunmacı olma ihtimaliniz vardır.

Satürn, Boğa burcundaysa: Finansal ve maddi güvenlik sizin için son derece önemlidir. Ama maddi anlamda konfor sadece sıkı çalışma, disiplin ve azimle elde edilir. Sonuç olarak kendinize seçtiğiniz meslekte güvenilirlik ve devamlılık sizin için şarttır.

Satürn, İkizler burcundaysa: Disiplinli oluşunuz ve temel özellikleriniz, sistematik ve mantıksal zekanız vasıtasıyla zihinsel olarak ifade edilir. Problemler dikkatle düşünülmeli, en ince ayrıntısına kadar kapsamlı bir şekilde çözülmelidir, yoksa sorunlar katlanarak artar. Pratik çözümler ararsınız.

Satürn, Yengeç burcundaysa (zararlı konumda): Yengeç'inkine benzer azminiz ve çoğu problem yada sorunu çözerken işinizi kolaylaştırır. Seçtiğiniz yol her zaman doğru olmasa da, duygusal ve finansal güvenliğinizi tehlikeye atmayan bir yol seçersiniz. Psişik ve sezgisel kaynaklarınız bazen tıkanabilir.

Satürn, Aslan burcundaysa (zararlı konumda): Egonuz ve tanınmaya duyduğunuz ihtiyaç en kötü düşmanınız haline gelebilir. Eğer bencilce bir yöntem benimseyerek sorunlarınızın üstesinden gelmeye çalışırsanız problemli sadece katlarsınız. Bu konumda, işbirliği içinde hareket etmek ve karşılıklı ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmak harikalar yaratır.

Satürn, Başak burcundaysa: O kadar mükemmeliyetçisiniz ki bazen ayrıntılarda boğulabilirsiniz. Esas olanı önemsiz olandan ayırmanız gerekir. Bu konumda, sorunlar ve meydan okumalar karşısında sergilenecek sezgisel bir yaklaşımın büyük yararı dokunur.

Satürn, Terazi burcundaysa (yükselimde): Sorun ve zorlukların üstesinden, diğer insanlarla işbirliği ve beraberlik içinde çalışmak yoluyla gelirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanın en iyi yolu diğer insanlarla ortaklık kurmaktan geçer. Keskin bir denge ve zamanlama duygusu geliştirme fırsatına sahipsiniz.

Satürn, Akrep burcundaysa: Sorunlarınızla mücadeleniz yoğun, gizemli bir havada geçer, dolayısıyla da çevrenizdekilerin sizinle ilgili kuşkuları artar. Yaptıklarınız konusunda daha açık ve dürüst davranarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Sezgilerinizi disipline sokmaya çalışın, sizin için şaşmaz bir rehber olabilir.

Satürn, Yay burcundaysa: Gevşemeniz lazım. Herhangi bir katı yaklaşım, sizin problemlerinizi ve yaşadığınız zorlukları sadece artırır. Sizin yapacağınız en iyi şey hayatınızı, ideallerinizin pratik, gündelik hayatla bütünleştiği bir modele göre yapılandırmanız olacaktır. Yoğun entellektüel gururunuz sizi, akranlarınızın eleştiri oklarına korunmasız bırakır.

Satürn, Oğlak burcundaysa (dignifiye): Karşınıza ne çıkarsa çıksın hırsınız onları fetheder. Gördüğünüz güç yapılarına saygı duyarsınız. Sizin için hayat başlı başına ciddi bir iştir. Katı inanç sistemleri içinde kilitlenip kalmayın, esnek olun.

Satürn, Kova burcundaysa (dignifiye): Duygusal kopukluğunuz ve nesnelliğiniz sayesinde sorunlara kafa tutabilirsiniz. Sorunlara karşı yenilikçi ve eşsiz yaklaşımınız en iyi gündelik hayatta sessiz, pratik bir uygulama yoluyla aktarılabilir. Akranlarınız disiplinli olmayı öğrenmenize yardımcı olur.

Satürn, Balık burcundaysa: Geçmişin anıları arasında sıkışıp kalmaktansa geçmiş zaferlerinizi gelecek yolunda bir sıçrama tahtası olarak kullanabilirsiniz. Psişik beceriniz daha yüksek manevi gerçeklere açılan bir kapıdır ama yoga ya da meditasyon aracılığıyla bir şekilde ayaklarınızın yere basması gerekir.


Yorumlar: