Uranüs'e Göre Burçlar

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
01.08.2017 23:22

Uranüs'e Göre Burçlar

Uranüs her burçta yedi yıl kadar kalır; bulunduğu burç özgürlük ve bireysellik isteğinizin hangi yollarla tezahür ettiğini gösterir. Ev konumu kişisel bir düzlemde daha önemlidir çünkü hayatınızın hangi alanının etkilendiğini gösterir.

Uranüs, Koç burcundaysa: Maceraperest ruhunuz oldukça belirgindir ve ne pahasına olursa olsun özgürlük arayışınızdasınızdır. Dobra, içten bir kişiliğiniz ve zaman zaman çabuk öfkelenen biz mizacınız vardır. Diğer insanlar konusunda daha düşünceli davranmanız gerekir.

Uranüs, Boğa burcundaysa (düşüş konumunda): Para ve finansal kaynakların kullanımı konusunda eski alışkanlıkların değiştirebilmesi için yeni ve pratik yol yordam bulmanın peşindesiniz. Son derece kararlı ve hedefe kilitlenmiş bir insansınız. İnatçılığınız aşırıya kaçarsa bu, ilerlemenize engel olabilir.

Uranüs, İkizler burcundaysa: Hüneriniz ve sezgisel zekânız sizi tutkulu olduğunuz alanlarda yeni konseptlere öncülük etmeye zorlar. Ancak derinlere kök salmış sabırsızlığınız, ele aldığınız bir fikri tamamına erdirmeden bırakmanıza sebep olabilir. Fikirlerinizin meyvelerini alabilmeniz için kişisel anlamda disiplin sağlamanız iyi olacaktır.

Uranüs, Yengeç burcundaysa: Duygusal ifade aracılığıyla özgürlüğün peşinde koşarsınız ve öyle ya da böyle sizi kısıtlayan ebeveyn otoritesinden kurtularak bağımsızlığınıza ulaşmanın yollarını ararsınız. Kendi eviniz, ya dekor ya da ev hayatınız bakımından, sıra dışıdır. Bu konumda büyük bir psişik potansiyel bulunabilir ki bu durum ev hayatının ta içine kadar girebilen gizemli veya spiritüel aktiviteler biçiminde kendini gösterebilir.

Uranüs, Aslan burcundaysa (zararlı konum): Sizi özgürlük ve bağımsızlığa götüren yol farklı alanlardan geçebilir: aşk ve romantizm, liderlik veya çeşitli sanat dalları. Bazen de bunların hepsini birden kapsayabilir. Kendi standartlarınızı yaratabilmek için, nasıl ortaya çıktığından bağımsız olarak mevcut standartların tamamına illet olursunuz.

Uranüs, Başak burcundaysa: Sağlık bilim ve teknoloji alanlarında özgün fikirleriniz var. Hangi sorumluluğu üstlenirseniz üstlenin kılı kırk yaran entelektüel arayışınız vasıtasıyla bağımsızlığınızın peşindesiniz. Bu konumda ani bir şekilde ortaya çıkan çeşitli sağlık problemleri yüzünden alternatif tıp ve tedavi yöntemlerini araştırma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Uranüs, Terazi burcundaysa: Evlilik ve birliktelikle bağımsızlık ararsınız. Bunun bir sonucu olarak kişisel ilişkinizde uyumsuzluğa yatkınlığınız olabilir. Hukuk ve hukuk sistemi hakkındaki alışılmadık fikirleriniz sizi o alanda reform yapmaya sevk edebilir.

Uranüs, Akrep  burcundaysa (yükselimde): Bağımsızlığınız, Akrep burcundaki Uranüs'ün bulunduğu evde yoğun ve şiddetli değişikliklerden gelir. Mizacınız oldukça sert olabilir, sonuçlarından bağımsız olarak değişiklik yaratma fikri baskı altında hissetmenize sebep olabilir.

Uranüs, Yay burcundaysa: Bireyselliğiniz din, felsefe, eğitim veya maneviyat gibi alanlardaki eşsiz kavramlar yardımıyla ifade imkanı bulur. Diğer manevi inançları kendinizdekiyle ilişkilendirme bağlamında yabancı kültürdeki sıra dışı ya da eksantrik olanı ararsınız.

Uranüs, Oğlak burcundaysa: Bu nesilden (1989-1994 arası doğan) insanlar hükümetler ve iş dünyasındaki güçlü yaplarda hayati değişiklikler meydana getireceklerdir. Geçmiş gelenekleri hepten de rafa kaldırmazlar, eski fikirleri yeni biçimlerde tekrar yapılandırırlar. Başarıya ulaşma konusunda hırsları da arzuları kadar güçlüdür.

Uranüs, Kova burcundaysa (dignifiye): Eğer artık işinize yaramıyorsa, eski alışkanlıkları ve fikirleri rafa kaldırırken bir an olsun tereddüt etmezsiniz. Kendi kararlarınızı kendiniz vermekte ısrarcısınız ve kendi yaşadıklarınızdan aldığınız derslere değer verirsiniz. Bağımsızlığınız; tarafsız zekanız  ve aralarında hiçbir ilişki yokmuş gibi görünen şeyleri nasıl ilişkilendireceğinize dair sezgisel anlayışınız aracılığıyla ifade bulur.

Uranüs, Balık burcundaysa: Değişime önayak olursunuz ve ileri sezgilerinizle bağımsızlık arayışındasınız. Bilinçaltına derinlemesine dalıp rüyalarınızdan yararlanarak gündelik hayatta kullanabileceğiniz ilhamı alma kapasiteniz vardır. Bununla birlikte,  idealizminiz pratik olmadığından dikkatli olun, karşınıza çıkan nahoş durumlarla yüzleşin ve üstesinden gelin.


Yorumlar: