Venüs'e Göre Burcunuz

Fal Deryası'ndaki büyük yeniliğe 1 vade kaldı..!
28.07.2017 23:55

Venüs'e Göre Burcunuz

Venüs'ün düştüğü burç sanatsal tabiatınızı ve romantik bir sevgili, eş veya arkadaş olarak nasıl biri olduğunuzu tanımlar. Venüs'ün burcu aynı zamanda finansal durumu ve harcama alışkanlıklarını gösterir. İşte Venüs'e göre burcunuz;

Venüs, Koç burcundaysa (zararlı konumda): Toplumsal etkileşmelerinizde saldırganlık, romantik ilişkilerde tutku sergilersiniz. Etrafınızdakilerle aceleci ve dürüstsel bağlar kurarsınız; aşkta bencilsinizdir. Söz konusu siz olduğunuzda evlilik ya erken ya da aceleyle gerçekleşir. 

Venüs, Boğa burcundaysa (dignifiye): Sanatsal ifadeleriniz çok güçlüdür. Parayı ve maddi kaynakları kolayca kendinize çekersiniz. Yoğun duygusal ilişkiler kurarsınız. Finansal konulardaki dürtüleriniz güçlüdür.

Venüs, İkizler burcundaysa : İyi bir konuşmacısınız, popülersiniz ve hem kitap okumayı hemde seyahat etmeyi seviyorsunuz. Ayrıca kısa süreli ilişkiler kurmaya yatkınsınız; hatta bu ilişkiler bazen de eş zamanlı gerçekleşebiliyor. Çok çeşitli kaynaklardan para kazanan müsrifsiniz.

Venüs, Yengeç burcundaysa : Ev ve evlilik önemlidir ve size ihtiyaç duyduğunuz bir tür güvenlik duygusunu sağlar. Aile bağlarınız güçlüdür. Ev ve aileye para harcarsınız ama aynı zamanda kara günler için bir kısım parayı da yastık altına atarsınız. Evler, toprağa dokunabileceğiniz araziler ve geniş, üstü açık mekânlar size iyi gelir, buralarda da rahat edersiniz. Suya yakın yerlerde bulunmak size huzur verir. 

Venüs, Aslan burcundaysa : Söz konusu ilişkiler olduğunda elinizden geleni ardına koymazsınız ve sokulgan bir mizacınız var. Sanat dallarının herhangi birine özel yeteneğiniz olabilir. Eğlenmeyi ve kumarı seversiniz, karşı cinse güçlü bir çekim duyarsınız. Yatırımlar ve spekülasyondan para kazanırsınız.

Venüs, Başak burcundaysa (düşüş konumunda): Sizin payınıza gizli aşıklar, hayal kırıklıkları ve birden fazla evlilik düşebilir. Fazlasıyla analitik bir düşünce yapısına sahipsinizdir, romantik ilişkiler ve duygular konusunda biraz fazla eleştirelsinizdir. Sanatsal olarak kendini ifade etme biçimleri konusunda da tam bir mükemmeliyetçisiniz.

Venüs, Terazi burcundaysa (dingifiye) : Kibar, sempatik bir doğanız var; sanat, müzik ve dramayı çok seviyorsunuz. Mutlu bir evliliğiniz ve yetenekli çocuklarınız var. Venüs'ün hükmettiği alanlardan para kazanıyorsunuz ve tüm ilişkilerinizde uyum peşindesiniz.

Venüs, Akrep burcundaysa (zararlı konumda) : Tutkulu bir tabiatınız ve baskın cinsel dürtüleriniz var. Size göre evlilik geciktirilebilir. ve ilişkilerde genelde fırtınalıdır. Miraslar, vergiler, sigorta ve okült üzerinden para kazanırsınız.

Venüs, Yay burcundaysa : Cömert bir doğanız ve ateşli duygularınız vardır. İlişkileriniz kişisel özgürlüğünüzü tehdit ediyorsa duygularınız hızla sönüyor. Sanata, seyahat etmeye ve atlar başta olmak üzere hayvanlara karşı duyduğunuz sevgi kişisel özelliğiniz.

Venüs, Oğlak burcundaysa : Duygusal anlamda zorlanır, aşkta ve diğer romantik ilişkilerde hayal kırıklığı yaşarsınız. Evlilik genelde pratik sebeplerden tercih ettiğiniz bir konudur ve sizden daha yaşlı ya da finansal anlamda daha oturmuş birileriyle evlenirsiniz. Önem verdiğiniz nokta, finansal ve maddi kazanım edinme üzerindedir.

Venüs, Kova burcundaysa : Her türden arkadaşınız vardır, aşkta ve arkadaşlıklarda tuhaf, beklenmedik deneyimler yaşarsınız. Romantik ilişkilerinizde entelektüel bir uyaran ihtiyacınız olur ve çılgın finansal alışkanlıklarınız vardır. Arkadaşlar, ortalıklar ve spekülasyonlar vasıtasıyla para kazanırsınız. 

Venüs, Balık burcundaysa (yükselimde) : Yardımsever ve merhametli bir tabiatı vardır. Birden fazla evlilik tam size göredir. Romantik aşklar ve duygusal bağlar genel anlamda size iyi gelir. Diğer insanlara karşı büyük bir hassasiyet sergilersiniz ve psişik becerilerinizin olması muhtemeldir. 


Yorumlar: